Sotsiaalvaldkonna teated ja uudised

On aeg valida Rõuge valla eakate esinduskogu

Head Rõuge valla auväärses eas elanikud vanuses 65 ja rohkem!

Jaanuarikuiste kohtumiste jätkuna on valminud eakate esinduskogu põhikiri, mis oli aprilli alguseni avalikul väljapanekul ning saab nüüd vallavalitsuses viimast lihvi.

Järgmise sammuna ei ole muud kui käised üles käärida ja esinduskogu ära valida!

Esinduskogu toimimisest kirjutasime pikemalt märtsikuu lehes (lk 3), kordame lühidalt üle: Rõuge valla eakate kogu valitakse neljaks aastaks. Esinduskogus on 15 liiget, kolm iga endise valla piirkondadest. Esinduskogusse saavad kandideerida ja seda valida 65-aastased ja vanemad Rõuge valla elanikud.

Olete oodatud neljapäeval, 16. mail kell 10.00–14.30 Haanja rahvamajja, kus kuulame alustuseks Kadri Leetmaa ettekannet projekti „Tark maa" tutvustust ning seejärel valime piirkondade esindajad esinduskogusse.

Ükskõik, kas osalete kohtumisel kandidaadi või valijana, pange end kirja valla kodulehel aadressil rougevald.ee/vanemaealised. Kui interneti kaudu registreerimine ei sobi, siis tehke seda helistades sotsiaaltöötajale.

Kui teil puudub kohale tulemiseks transport, siis palume samuti ühendust võtta oma piirkonna sotsiaaltöötajaga:

• Haanja piirkond – Maie Kalnapenkis (523 7065, maie.kalnapenkis@rougevald.ee)
  • Misso piirkond – Marika Heinvee (5340 3744, marika.heinvee@rougevald.ee)
  • Mõniste piirkond – Kätlin Kann (5307 3260, katlin.kann@rougevald.ee)
  • Rõuge piirkond – Maire Grosmann (5330 0153, maire.grosmann@rougevald.ee)
  • Varstu piirkond – Signe Arumäe (5334 1640, signe.arumae@rougevald.ee)