Aita kaasa Rõuge vallas toimuvate sündmuste paremale planeerimisele!

Kuna meie vallas toimub väga palju, siis juhtub ikka, et mõnele päevale satub rohkem kui üks-kaks sündmust, kuhu tahaks jõuda ja mille korraldajad ootavad külastajaid.

Et aidata kõigil vallas üritusi korraldavatel asutustel, ühendustel ja inimestel oma tegemisi paremini planeerida, tegime valla kodulehele (rougevald.ee/lisa-sundmus) lihtsa vormi, kuhu planeeritav üritus kirja panna juba siis, kui pole veel lõplikult kujundatud plakatit või ehk välja hõigatud peaesinejat. Ürituse kuupäev peab siiski paigas olema.

Kõikide teiste sisestatud infot saab näha vormi vastuste tabelist.

NB! Juhime tähelepanu, et tegu on informatiivse töödokumendiga meie kõigi jaoks, sellest ei liigu info automaatselt valla kodulehel olevasse Kultuurikava kalendrisse, Facebooki ega mujale.

Kui teie üritusega seoses midagi muutub, siis palume võtta ühendust kommunikatsioonispetsialistiga (viivika.nagel@rougevald.ee) ning paluda see parandada. Vältige sama ürituse uuesti sisestamist, see tekitab asjatut segadust.

Sündmus sai tabelisse, mis edasi?

• Sõltuvalt üritusest tuleb vallast taotleda avaliku ürituse korraldamise luba. Seda tuleb teha võimalikult vara, kuid hiljemalt 15 tööpäeva enne ürituse toimumist.
  • Kui sündmus saab juba täpsemini paika, on aeg lisada see Kultuurikava portaali – nii ilmub ta ka valla kodulehel olevasse Kultuurikava kalendrisse. Kultuurikava portaali konto tegemine (oma külale, MTÜle või eraisikuna) ja ürituse lisamine on jõukohased kõigile, iga ürituse korraldaja teeb seda ise. Erandiks on need inimesed ja ühendused, kes korraldavad üritusi paaril korral aastas või harvemini – neil palume võtta ühendust kommunikatsioonispetsialistiga (viivika.nagel@rougevald.ee).
  • Soovitame oma sündmusele luua ka Facebooki ürituse, siis levib info paremini ning selle saab lisada ka valla Facebooki lehe ürituste hulka.
  • Valla Coopi kaupluste infoekraanidel avaldamiseks saatke oma sündmuse kuulutus HD formaadis (1920x1080 px) kommunikatsioonispetsialistile (viivika.nagel@rougevald.ee).
  • Valla ajalehte on info oodatud kaks nädalat enne ajalehe ilmumistähtaega (leht ilmub reeglina iga kuu viimasel neljapäeval), see tuleb samuti saata kommunikatsioonispetsialistile (viivika.nagel@rougevald.ee).