Vallavalitsuse ja volikogu istungid

13.12.2023 vallavalitsuse istung

19.12.2023 volikogu istung

 

 Aita kaasa Rõuge vallas toimuvate ürituste paremale planeerimisele, lisa oma planeeritav sündmus aegsasti SIIA.
Vaata juba lisatud tulevasi sündmusi Rõuge vallas SIIN.
NB! Tegu on töödokumendiga, mis aitab meil kõigil oma sündmusi paremini ajastada. Sellest ei liigu info automaatselt valla kodulehel olevasse Kultuurikava kalendrisse, Facebooki ega mujale.

Avaliku ürituse korraldamine

Korraldades Rõuge vallas avalikku üritust, tuleb juhinduda Rõuge vallavolikogu 19.06.2018 istungil vastu võetud määrusest  „Avaliku ürituse korraldamise ja pidamise nõuded".

Avalik üritus on avalikus kohas toimuv ja avalikkusele avatud lõbustusüritus, võistlus, etendus, kaubandusüritus või muu sellesarnane inimeste koos olemine, mis ei ole koosolek.

Ürituse korraldajal tuleb vähemalt 15 tööpäeva enne ürituse toimumist esitada valda allkirjastatud avaliku ürituse korraldamise loa taotlus koos kõigi nõutud lisadokumentidega. Taotluse võib tuua vallamajja, teenusekeskustesse või saata digitaalselt aadressile vald@rougevald.ee.

Ürituse korraldamiseks vajalikud kooskõlastused teistelt asutustelt tuleb ürituse korraldajal endal hankida ja sedagi tasub teha aegsasti. 

Loe ka: Politsei- ja piirivalveameti soovitused avaliku ürituse korraldamiseks

 Tähelepanu! Lubasid antakse välja vallavalitsuse istungitel, mis toimuvad reeglina kaks korda kuus (tulevaste istungite ajad leiab vasakult veerust). Palun tutvuge vallavalitsuse istungite ajakavaga ning tehke vajalikud arvutused, et vajalikud kooskõlastused ning loa taotlus saaks õigeaegselt esitatud.

Küsimuste korral võtke julgesti ühendust telefonil 5565 0450 (vallavalitsuse kantselei).

Laadi alla: Avaliku ürituse korraldamise taotlus.