Abipalve: tule appi Rõuge kogukonnafestivalile!

Head Rõuge valla aktiivsed elanikud ja sõbrad!

Palve Rõuge kogukonnafestivali meeskonnalt: meie kahepäevane kogukonnafestival on kohe-kohe käes ja vajame abi festivali ala ülesehituseks. Kui oled neil päevil kodune ja valmis aitama, siis oleme väga tänulikud.

Milleks abi vajame ja millal?

• Neljapäeval 05.09.2024 ajavahemikul kell 12.00–17.00 ala ülespanek.
    Vajame abi mööbli ja põhukuubikute telkidesse paigutamisel, telkide üles panemisel, siltide paigutadmisel, ala dekoreerimisel. Tule kas kella 12.00-ks või iga täistund Ööbikuoru keskuse taha. Hea, kui annad oma tulekust teada arendusnõunik Rutile (tel 516 9476). Võid kaasa võtta töökindad.
  • Laupäeval, 07.09.2024 vajame abilisi kella 16.00–17.30 Ööbikuorgu ala kokkupanekuks: telkide mahavõtmine, mööbli tõstmine, siltide mahavõtmine jmt.

Loomulikult olete kõik väga oodatud laupäeval koos perega kogukonnafestivalile! Pange tähele, et töötubades on kohtade arv piiratud ja seepärast pane oma soov eelnevalt kirja.

Vahvat festivali!

Lisainfo: