Uudised ja teated

Rõuge vallavalitsus müüb elektroonilisel enampakkumisel ühetoalise korteri Tartus

Rõuge vallavalitsus müüb avalikul elektroonilisel enampakkumisel ühetoalise korteri Tartus Kaunase puiesteel.

Oksjon viiakse läbi Varakeskus.ee keskkonnas aadressil www.varakeskus.ee/korterid-tartu-linn-tartu-maakond-kaunase-pst-35-korteriomand-tartu-linnas.

Tegemist on ühetoalise korteriga, mis asub hoone paremal poolel teisel korrusel. Planeering: sissepääs on üldkoridorist läbi kahe ukse pikliku kujuga esikusse. Esikus on sisseehitatud kapid; esikust pääseb WCsse ja vannituppa, hästi valgustatud kööki ja tuppa.

Korter vajab remonti. Pakkumist tehes kinnitab ostja, et on kinnisasjaga tutvunud ja tal pole pretensioone müüjale ega Varakeskusele.

Remondifond ja hooldustasu on ligikaudu 40 €/kuus, suvised kommunaalkulud umbes 60 €/kuus.

Korteri kliendipäevad toimuvad 25. oktoobril ja 1. novembril ainul juhul, kui on vähemalt üks etteregistreerija. Registreerinud peab olema vähemalt kliendipäevale eelnevaks õhtuks kella 22:00.

Korteri alghind on 49 000 eurot, pakkumise samm 100 eurot. Oksjon lõpeb 8. novembril 2024 kell 14.00.