Rõuge rahvamajas näidatakse ka sellel hooajal filme

Sügishooaeg Rõuge Valla Rahvamajas on alanud ja ka sel hooajal plaanime kino näidata. Kinoseansid leiavad Rõuge rahvamajas aset iga kuu kolmandal või neljandal nädalal kuni maini. Igal korral näitame nelja filmi, kokku on hooaja jooksul plaanis näidata 36 filmi.

Septembrikuus on kinopäevad 25.–27. septembrini.

Kolmapäeval, 25. septembril

• Kell 19.00 näitame Rõuge kinos ajaloolist draamat „Tormisaare Maija".

Neljapäeval, 26. septembril toimub kolm seanssi.

• Kell 14.00 näitame lastefilmi „Coco farm".
  • Kell 18.00 on ekraanil Tartu 2024 Ellujäämise Kunstide dokprogrammi raames valminud kaheksast lühifilmist koosnev kogumik „Metsik Lõuna", üks neist ka Rõuge juurtega režissööri Jaan Tootseni dokumentaalfilm „Ellujäämis kunstnikud".
  • Kell 20.00 tuleb ekraanile juba varem linastunud komöödia „Suvitajad".

Vaata septembrikuu kinoõhtute kohta lähemalt Facebookist

Lastefilmi pilet on 4 eurot. Teiste filmide puhul on sooduspilet õpilastele ja pensionäridele 5 eurot ning tavapilet 6 eurot. Pileteid saab osta kohapeal nii sularahas kui kaardiga.

Et teaksime teie filmisoovide arvestada, kutsume uue hooaja hakul kõiki üles oma filmisoovidest teada andma e-posti aadressil rahvamaja@rougevald.ee!

Birgit Pettai

Rõuge Valla Rahvamaja kommunikatsioonijuht