Rõuge Põhikool otsib arendusjuhti

Rõuge Põhikooli ühendatud kooliperre on väga oodatud arendusjuht, kes on kooli arendustegevuste üks eestvedajaid.

Arendusjuht osaleb kooli arengukava koostamise ja monitoorimise protsessis, koordineerib kooli sisehindamist ning vastutab siseriiklike ja rahvusvaheliste projektitegevuste eest. Ühtlasi tegeleb arendusjuht kooli kommunikatsioonistrateegia väljaarendamise ja rakendamisega.

Arendusjuhi meeskonda kuuluvad koolielu korraldajad, projektijuhid ja haridustehnoloog.

Meie koolis ootab arendusjuhti

• Tähenduslik, vastutusrikas ja huvitav töö
  • Pühendunud ja toetav meeskond
  • Võimalus ennast täiendada ja arendada

Kandideerimiseks palume saata motiveeritud avaldus, CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad hiljemalt 26. juuniks Rõuge Põhikooli e-posti aadressile kool@rouge.edu.ee.

Lisainfo: 5661 1776 või annika.kuus@rouge.edu.ee (Annika Kuus,direktor) ja rouge.edu.ee.