Rõuge valla aunimetuste saajad

2021. aasta

Rõuge valla aukodanik – Olaf Herman
Rõuge valla elutööpreemia – Urmas Veeroja
Aasta seeniortäht – Aili Vissel
Aasta külaelu täht – Ene Aedmaa
Aasta külaelu täht – Malle Vissel
Aasta kohaliku elu täht – Ruusmäe Jahiselts
Aasta hariduselu täht – Rõuge kooli klassiõpetajate õpikogukond
Aasta kultuurielu täht – Joosep Kurm
Aasta sporditäht – Innar Uus
Aasta tähtettevõtja – Woodlaast OÜ
Aasta keskkonnatäht – Agu Palo
Aasta tähttegu – Pullijärve kohviku avamine Missos
Aasta tõusev täht – Merli Mari Utsal
Aasta täheke – Karl Kõva
 

Loe tunnustuse saajate kohta lähemalt SIIT.

Vaata EV 104. aastapäevale pühendatud videotervitust ja valla 2021. aasta tunnustuste üleandmist: EV104 Rõuge valla sünnipäevatervitus - YouTube.

2020. aasta

Rõuge valla elutööpreemia – Toomas Raju
Aasta tähttegu – Kiire internet Vastse-Roosa külla
Aasta tähtettevõtja – Umamuna OÜ
Aasta hariduselu täht – Rõuge valla lapsevanem
Aasta külaelu täht – Aare Eiche
Aasta kohaliku elu täht – Hele Tulviste
Aasta seeniortäht – Aili-Külike Paeglis
Aasta sporditäht – Virve Tamm
Aasta keskkonnatäht – Rõuge kooli kokad
Aasta kultuurielu täht – Jaan Pulk
Aasta tõusev täht – Nansen Palo
Aasta täheke – Ralf Piirjõe

2019. aasta

Rõuge valla elutööpreemia – Linda Kender
Aasta tähttegu – Rõuge Koostöökeskuse loomine
Aasta tähtettevõtja – Nopri talu
Aasta hariduselu täht – Avo Eisen
Aasta külaelu täht – Peep Kimmel
Aasta kohaliku elu täht – Mariliis Raidma
Aasta seeniortäht – Lya Veski
Aasta sporditäht – Gätly Valge
Aasta keskkonnatäht – Ilmar Udsu
Aasta kultuurielu täht – Ive Ruusamäe
Aasta tõusev täht – Lisette Heitur
Aasta täheke – Endla Sarik

2018. aasta

Rõuge valla elutööpreemia – Agu Hollo
Aasta tähttegu – Misso vabatahtlike päästjate uue depoohoone valmimine
Aasta tähtettevõtja – Andri-Peedo Talu OÜ
Aasta hariduselu täht – Kadri Giannakaina Laube
Aasta külaelu täht – Krabi Kõrts OÜ
Aasta kohaliku elu täht – MTÜ Ruusmäe Noorteklubi
Aasta seeniortäht – Tiiu Kolk
Aasta sporditäht – Tauno Tamm ja Tauri Tamm
Aasta keskkonnatäht – RMK Luhasoo matkarajad
Aasta kultuurielu täht – Mari Kalkun
Aasta tõusev täht – Kaspar-Oskar Kramp
Aasta täheke – Markus Soe