Võta osa meie valla rahvamajade huvitegevusest!

Haanja rahvamajad

Haanja rahvamajas:

  • Eakate võimlemine esmaspäviti kell 15–16, juhendab Merike Kapp
  • Laulu- ja tantsurühm Rüärääk neljapäeviti kell 13–16, juhendavad Merike Kapp ja Jelena Nurk
  • Haanja Tantsu Mängu Laulu Selts neljapäeviti kell 19.30–22.00, juhendab Ulvi Toomik
  • Mälumänguõhtud kahel korral kuus teisipäeviti, korraldavad Rannar Susi ja Sirje Pärnapuu

Ruusmäe rahvamajas:

  • Laste näitering esmaspäeviti kell 18–19, juhendab Sirje Pärnapuu
  • Ansambel Rogosi kolmapäeviti kell 19–22, juhendab Aare Russe
  • Võimlemine neljapäeviti kell 15–16 (võib muutuda), juhendaja Ilona Tsimmer
  • Tantsurühm Rõõmu-Liine neljapäeviti kell 16–18, juhendaja Anne Heier
  • Ruusmäe lauluansambel reedeti kell 18–21 (võib muutuda), juhendab Edith Oppar

Rohkem infot: sirjeparnapuu@gmail.com, 516 5728 (Sirje Pärnapuu)

Misso rahvamaja

  • Line-tants teisipäeviti kell 17.00–18.45
  • Naiste rahvatantsurühm Häitsmed reedeti kell 19.00–21.00, mõnikord ka laupäeval ja pühapäeval
  • Meelespea rühm (laul ja tants) neljapäeviti kell 14.00–16.30 (kohtumise aeg võib muutuda)
  • Korvpall teisipäeviti kell 19.00–21.00
  • Võrkpall neljapäeviti kell 18.00–20.00
  • Jooga kolmapäeviti 18.00–19.30
  • Jõusaal avatud teisipäeviti ja neljapäeviti kell 17.00–20.00
  • Mälumäng üks kord kuus pühapäeviti

Rohkem infot: missorahvamaja@rauge.ee, 5343 0389 (Edda-Karin Luht)

Rõuge rahvamaja

  • Naiste tantsurühm Kadri teisipäeviti kell 18.30 Rõuge Põhikoolis, juhendaja Merike Helekivi (merikehelekivi@hotmail.com)
  • Memmede tantsurühm Murueided esmaspäeviti kell 14.30 Nursi Külakeskuses või Viitina mõisa saalis, juhendaja Riina Kööts (riina@varstu.edu.ee)
  • Segarahvatantsurühm Käsikäes kolmapäeviti kell 18.30 ja pühapäeviti kell 18 Sänna Kultuurimõisas, juhendaja Kaisa Hallop (kaisahallop@gmail.com)
  • Rõuge Segakoor esmaspäeviti kell 18.30 Rõuge Põhikoolis, juhendaja Ive Ruusamäe (ive.ruusamae@gmail.com) 
  • Viitina meesansambel kolmapäeviti kell 18 Viitina mõisa saalis, juhendaja Ive Ruusamäe (ive.ruusamae@gmail.com)
  • Rohkem infot: anneli@rauge.ee, 514 1384 (Anneli Pilliroog)

Tantsurühmad ja segakoor võtavad lahkesti vastu uusi liikmeid!

Varstu kultuurikeskus

Esmaspäeviti

  • Eakate tantsurühm Hõbehall kell 12.00–14.00, juhendaja Liilia Veber
  • Täiskasvanute näitering (ringiruumis) kell 12.00–13.00, juhendaja Aili Vissel
  • Keraamikaring lastele kell 13.00–15.00, juhendaja Urve Konksi
  • Täiskasvanute käsitööring kell 14.00–16.00, juhendaja Aili Vissel
  • Keraamikaring täiskasvanutele kell 18.00–20.00, juhendaja Urve Konksi 

Teisipäeviti

  • Jooga kell 17.30–19.00, juhendaja Marianne Suurmaa

Kolmapäeviti

  • Esteetika- ja tantsukool kell 15.30–16.30
  • Täiskasvanute näitering kell 17.00–18.00, juhendaja Aili Vissel

Neljapäeviti

 

Peagli lisandub info ka teiste meie valla rahvamajade kohta