Rõuge vald müüb maja Missos

Rõuge vallavalitsus müüb Misso alevikus aadressil Riia mnt 24 kuuetoalise maja (endine õpilaskodu), mille üldpind on 208,6 m2 ja krundi pindala 2287 m2.

Avalik elektrooniline enampakkumine käib läbi Varakeskus.ee keskkonna.

Maja alghind on 24 900 eurot ja pakkumiste tegemise tähtaeg 08.10.2024 kell 15.00.

Misso alevik asub Pulli järve kaldal, 1,5 km kaugusele jäävad ka Saarjärv ja Hino järv. Tegemist on endise Misso õpilaskoduga.

KINNISTU

• Kinnistule on ligipääs avalikult kasutatavalt asfalteeritud tänavalt.
  • Kinnistule kehtivad järgnevad kitsendused: tiheasustusala; avalikult kasutatava tee kaitsevöönd; sideehitise kaitsevöönd; elektripaigaldise kaitsevöönd.
  • Katastriüksusel asub kaks ehitist: elu-või ühiskondlik hoone ja kõrvalhoone.
  • Katastriüksusel asub EHR järgselt ka rajatis (Misso aleviku ühisvee ja- kanalisatsioonisüsteem).

EHITISED

• Peahoone ja rajatise EHR koondvaated asuvad pakkumise manuses.
  • Peahoone on 6-toaline, kahekorruseline puuküttega, tsentraalse vee- ja kanalisatsioonisüsteemiga ehitis.
  • Hoones on tehtud erinevaid parendustöid, kuid nii hoone siseviimistlus kui ka välisviimistlust vajavad uuendamist. Esineda võib kahjustusi kuna hoone on seisnud tühjana.
  • Peahoone kõrval asub kõrvalhoone, mis on pigem kehvas seisus. EHRi hoonet kantud ei ole, kuid Maa-ameti kaardilt mõõdetuna on hinnanguline pindala ca 90m2.
  • Hoones on 3-faasiline ühendus. Sideteenustega tuleb liitumine sõlmida Ostjal.

ASUKOHT

• Misso bussipeatus asub kinnistust paari minuti jalutuskäigu kaugusel.
  • Misso alevik asub Rõugest linnulennult 23 km kaugusel, Vastseliina on ca 15 km kaugusel ja Võru linn linnulennult 28 km.
  • Misso alevikus on kõik eluks vajalik olemas. Lisaks järvede ja looduskaunite kohtade lähedusele, on Misso külas ka Rahvamaja ja Coop kauplus. Piirkonnas tegutseb mitmeid puhkemaju.
  • Koordinaadid: 57.600031, 27.226465

Oksjoni link: https://www.varakeskus.ee/majad-ruge-vald-vru-maakond-riia-mnt-24-hoone-missos