Hooldekodu Pihlakobar pakub nii ajutist kui püsivat tööd

Hooldekodu  Pihlakobar pakub ajutist tööd suviseks puhkuste perioodiks abihooldajale ning põhihooldajale. Samas saab püsivalt tööd veel üks abihooldaja.

Otsime tööjõudu suvisteks puhkuste asenduseks, kandideerimine esimesel võimalusel:

• abihooldajat (29.05.–17.09.2023)
  • põhihooldajale (16.06.–30.09.2023)

Töö sisuks on kliendile nende vajadustest lähtuva hooldusteenuse ja muu abi osutamine (sh kliendi söötmine ja toidunõude pesemine, pesu vahetamine, pesemine ja triikimine jne).

Kandideeri kohe!

Ootame sind meie kollektiivi, kui oled:

• kohusetundlik, täpne ja korrektne
  • koostöö ja vastutusvõimeline
  • hea pingetaluvusega
  • hea suhtlemis -ja kuulamisoskusega
  • empaatiavõimeline

Kasuks tulevad erialase töö kogemus ja läbitud koolitused.

Töö on vahetustega. Tööle asumisel on vajalik kehtiv tervisetõend ja kehtiva kriminaalkaristuse puudumine.

Saada oma CV esimesel võimalusel aadressile monistehooldekodu@rougevald.ee.

Lisainformatsioon telefonidel 789 1240 ja 5855 6606 (Ulvi Trahv, hooldekodu juhataja).

Pakume tööd abihooldajale

Töö sisuks on klientidele nende vajadustest lähtuva hooldusteenuse ja muu abi osutamine (sh kliendi söötmine ja toidunõude pesemine, pesu vahetamine, pesemine ja triikimine), arvestades võimalusel kliendi soove ja nõusolekut.

Nõuded kandideerijale:
  • kohusetundlikkus, täpsus ja korrektsus,
  • koostöö- ja vastutusvõime,
  • hea pingetaluvus,
  • hea suhtlemis- ja kuulamisoskus,
  • empaatiavõime.

Kasuks tulevad erialase töö kogemus ja läbitud koolitused.

Omalt poolt pakume:

• ametialast koolitust vastavalt vajadusele,
  • toetavat kollektiivi,
  • vaheldusrikast tööd.

Tööleasumise aeg: 01.juuli 2023

Töökoormus: 0,9 ametikohta

Töö on vahetustega. Tööle asumisel on vajalik kehtiv tervisetõend ja kehtiva kriminaalkaristuse puudumine.

Kandideerimiseks saada sooviavaldus ja CV saata aadressile monistehooldekodu@rougevald.ee hiljemalt 26. juuniks 2023.