Infopäev ettevõtjatele: toetusvõimalustest

SA Võrumaa arenduskeskus kutsub ettevõtjaid infopäevale, kus antakse ülevaade kavandatavatest ja avanevatest toetusmeetmetest nii maaettevõtjatele kui ka piirkonna väikeettevõtjatele.

Kolmapäeval, 8. veebruaril 2023 kell 11.00–15.00 Võrus, kultuurimajas Kannel

REGISTREERU!

Päevakava:

10.45–11.00     Kogunemine

MAAETTEVÕTETELE

Maaettevõtlus on muutunud mitmekesiseks. Tõstame selle nüüd konkurentsivõimeliseks! (maaeluministeerium, Allar Korjas)

Leaderi tegevusgrupid ja piirkonna ettevõtlus (Maaeluministeerium, Liisa Asso, Kai Kalmann-Jotautas ja Allar Korjas)

12.10–12.25 ENERGIAPAUS

PIIRKONNA VÄIKEETTEVÕTETELE

Uuenev kagu-Eesti ettevõtluse arengutoetus (Rahandusministeerium, Liis Palumets)

Väikeettevõtete arenguprogrammid aitavad arengu kavandamisest investeeringutoetuseni (Majandus- ja kommunikatsiooniministeerium, Kaie Nurmik ja Kaarel Lehtsalu)

13.25–13.55 LÕUNA