Projekt Natura Obscura ootab loodusvideoid ja erinevaid heliteoseid kuni 25. maini

Hei!

Oled noor videograaf või käisid lihtsalt jalutamas ja tegid loodusest ilusa video? Oskad hästi lauda või pilli mängida ja oled oma loomingut salvestanud? Tahaksid seda kõike ka teistele jagada?

Siis on see pakkumine just sulle!

Projekti esimene sündmus "Natura Obscura elamus-show"  toimub lastekaitsepäeva, 1. juuni õhtul. Niiet kui soovid oma loomingut juba 2 nädala pärast Tartu Kaubamaja suurtelt ekraanidelt vaadata, siis tegutse kiirelt!

Natura Obscura on ainulaadne installatsioon Tartu linnas, mille eesmärk on tuua looduselamus linnakeskkonda. Projekt kujutab endast kasti Tartu linna avalikes kohtades, kuhu on võimalik sisse astuda ja hetkeks maha istuda, et nautida kauneid vaateid loodusest ja head muusikat.

Esitatud videotest pannakse kokku videoshow ning taustaks mängivad esitatud muusikapalad.

Oodatud on videod kõigest, mis seostub loodusega, näiteks väli täis võililli, oksal istuv tihane, vaikselt lainetav veekogu või hoopis midagi muud.

Helifailidena saadetud muusikapalad võivad kuuluda ükskõik millisesse žanrisse või olla kõige segu.

Saada meile oma video ja/või heliteos aadressile https://forms.gle/ZfemJAuundMXocwh8 (PS! Sealt leiab ka lisainfot)

Kõike head,

Natura Obscura tiim