Alates veebruarist kehtib Rõuge vallas uus korraldatud jäätmeveo leping

Tuletame meelde, et Rõuge Vallavalitsuse senine korraldatud jäätmeveo leping lõpeb 31. jaanuaril 2022. Uus leping algab 1. veebruaril 2022, see põhineb Võru maakonna ühisel korraldatud jäätmeveo hankel, mis viidi läbi 2019. aastal. Teised Võru maakonna vallad on uutele lepingutele üle läinud aastatel 2019 (Antsla vald ja Setomaa vald, Võru valla Vastseliina ja Lasva piirkonnad) ja 2020 (Võru valla Võru ja Sõmerpalu piirkonnad), Rõuge vallas kehtisid seni eelmisest hankest tulenevad tingimused, sellest ka teistest valdadest hilisem üleminek uutele lepingutele.

Uue hanke teenusepakkujaks on jätkuvalt AS Keskkonnateenused. Vaatamata samale teenusepakkujale tuleb kõigil klientidel sõlmida uueks perioodiks (01.02.2022−31.03.2024) uus leping. AS Keskkonnateenused teavitab igat klienti uutest hindadest, mis hanke raames on paika pandud, ja edastab kõigile uue lepingu.

Täiendavate küsimuste korral on võimalik pöörduda ka otse Keskkonnateenuste klienditeeninduse poole telefonil 738 6700.

Artikli lisas on alates 2022. aasta veebruarist kehtiv hinnakiri.