Volikogu koosseis

Nimi

Telefon

E-post

Erakondlik kuuluvus*

Volikogu esimees Mati Kuklane

Vastuvõtt Rõuge vallamajas
teisipäeviti kell 9–12.

503 0762

mati@hesveka.eu

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Esimene aseesimees Rein Loik

501 4343

rein.loik@gmail.com

Puudub

Aigar Kalk 

522 7195

aigar.kalk@gmail.com

Puudub

Raul Ermel

5330 7171

ermelraul@gmail.com

Puudub

Eimar Hallop

5342 1380

eimarhallop88@gmail.com 

Puudub

Tõnu Lindeberg

527 2236

tonulindeberg@gmail.com

Puudub

Jaanus Kõiv

509 4222

jaanus37@gmail.com

Sotsiaaldemokraatlik Erakond

Marika Parv 

5349 9454

marikaparv@gmail.com

Puudub

Rein Lepp

5347 0178

arabian@hot.ee

Tulevikuerakond

Anneli Luisk

5903 4408

anneli@rogosi.ee

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Meelis Mõttus 

503 0850

mottusmeelis@gmail.com

Erakond Isamaa

Tiit Niilo

517 2478

tiit@nopri.ee

Erakond Isamaa 

Katrin Pudersell

507 2161

katrin.pudersell@gmail.com

Puudub

Ott Tulviste

5340 2951

otttulviste@hot.ee

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Jaak Pächter

506 5450

jaak.pachter@gmail.com    

Erakond Isamaa 

Remo Allikas

523 5128

remo.allikas@empak.ee

Puudub

Alar Johanson

5552 1555

alar.johanson@gmail.com

Erakond Isamaa

Erki Sok

522 9424

erki.sok@metsauhistu.ee

Puudub 

Tarvi Tuusis

5615 4769

tarvituusis@gmail.com

Puudub

*Erakondlik kuuluvus 2021. aasta KOV valimiste ajal.