Vallavalitsuse ja volikogu istungid

20.06.2024 volikogu istung

26.06.2024 vallavalitsuse istung

10.07.2024 vallavalitsuse istung

24.07.2024 vallavalitsuse istung

07.08.2024 vallavalitsuse istung

21.08.2024 vallavalitsuse istung

27.08.2024 volikogu istung

Volikogu koosseis

Nimi

Kontakt

Erakondlik kuuluvus (valimisnimekiri)*

Rein Loik

Volikogu esimees 

501 4343, rein.loik@gmail.com

 

 

Puudub (VL Loome Koos)



 

 

Mati Kuklane
 

503 0762, mati@hesveka.eu

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Aigar Kalk 

Volikogu teine aseesimees

522 7195, aigar.kalk@gmail.com

Puudub (Eesti Keskerakond)

Martin Pehlak

5348 4656, martin.pehlak@gmail.com

Puudub (VL Rõuge 200)

Eimar Hallop

5342 1380, eimarhallop88@gmail.com 

Puudub (VL Loome Koos)

Tõnu Lindeberg

527 2236, tonulindeberg@gmail.com

Puudub (VL Kimmäs Punt)

Jaanus Kõiv

509 4222, jaanus37@gmail.com

Sotsiaaldemokraatlik Erakond (VL Kimmäs Punt) 

Marika Parv 

Volikogu esimene aseesimees

5349 9454, marikaparv@gmail.com

Puudub (VL Kimmäs Punt)

Rein Lepp

5347 0178, arabian@hot.ee

Eesti Tulevikuerakond (VL Loome Koos)

Anneli Luisk

5903 4408, anneli@rogosi.ee

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Meelis Mõttus 

503 0850, mottusmeelis@gmail.com

Erakond Isamaa (VL Loome Koos)

Tiit Niilo

517 2478, tiit@nopri.ee

Erakond Isamaa (VL Loome Koos)

Katrin Pudersell

507 2161, katrin.pudersell@gmail.com

Puudub (VL Loome Koos)

Ott Tulviste

5340 2951, otttulviste@hot.ee

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond

Jaak Pächter

506 5450, jaak.pachter@gmail.com  

Erakond Isamaa (VL Loome Koos)

Remo Allikas

523 5128, remo.allikas@empak.ee

Puudub (VL Kimmäs Punt)

Alar Johanson

5552 1555, alar.johanson@gmail.com

Erakond Isamaa (VL Loome Koos)

Erki Sok

522 9424, erki.sok@metsauhistu.ee

Puudub (VL Loome Koos)

Silver Näkk

503 0785, silver.nakk@gmail.com

Reformierakond (VL Kimmäs Punt)

*Erakondlik kuuluvus 2021. aasta KOV valimiste ajal. Sulgudes valimisnimekiri, mille koosseisus kandideeriti (kui see erineb erakondlikust kuuluvusest)