Volikogu koosseis

Nimi Telefon E-post

Aigar Kalk – volikogu esimees

522 7195

aigar.kalk@gmail.com

Tiit Toots – volikogu esimene aseesimees

517 6261

tiit.tootsi@gmail.com

Meelis Mõttus – volikogu teine aseesimees

503 0850

lounapiim1@gmail.com

Ere Käis

5804 0675    

erekais8@gmail.com

Katrin Roop

5624 3205

katrin.roop@gmail.com

Tõnu Lindeberg

527 2236

tonulindeberg@gmail.com

Sirje Pärnapuu

516 5728

sirjeparnapuu@gmail.com

Taavi Karu

529 0894

taavi.karu@gmail.com             

Jaanus Kõiv

509 4222

jaanuskoiv@hot.ee

Karel Saarna

5560 3989

karel.saarna@gmail.com        

Elar Kutsar

5391 9450

elar.kutsar@mail.ee

Raul Ermel

5330 7171

raulermel@hot.ee       

Kerli Kõiv

5560 3988

kerli500@gmail.com

Marika Parv

5349 9454

marikaparv@gmail.com

Margus Treial

504 4299

margus@dataliner.ee

Elina Kirch

5560 3813

elinaj2rv@gmail.com

Erki Sok

522 9424

erki.sok@metsauhistu.ee

Urmas Kalda

505 0521

urmaskalda1@gmail.com

Tiit Niilo

517 2478

tiit@nopri.ee

Ain Pajo

507 8455

ain.pajo@pajoprint.ee

Kristo Hainsoo

5198 3698

kristo@kuutsi.edu.ee

Jaak Pächter

506 5450

jaak.pachter@gmail.com        

Alar Johanson

5552 1555

alar.johanson@gmail.com

Kadri Giannakaina Laube

511 7348

kadriglaube@gmail.com

Ruth Kuuba

527 1559

kuubaruth42@gmail.com

Kalmar Luisk

5675 2548

kalmar.luisk@gmail.com

Õnne Saluorg 

508 6403

onne@varstu.edu.ee