Riigi Kaitseinvesteeringute Keskuse infopäev Võru maakonna ettevõtjatele

Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus korraldab infopäeva Võru maakonna ettevõtjatele neljapäeval, 4. aprillil kell 10 Võru Kandles.

Osalemiseks on vajalik registreerumine, mida saab teha SIIN.

Teemad:

1. Mis asutus on Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus ja millega see tegeleb? (15 min)
  2. Kuidas hangetel osaleda? Mis on dünaamiline hankesüsteem? (20 min)
  3. Toitlustuse hanked – kuidas kohalik tootja saaks meile oma toodangut pakkuda? (20 min)
  4. Taristu ja teenuste hanked – kuidas kohalik teenusepakkuja saaks Kaitseväe linnakutele oma teenuseid pakkuda? (20 min)
  5. Koostöönäited teiste piirkondadega – kuidas toimib koostöö valdade ja ettevõtetega? Milliseid ettevõtteid on tänu Kaitseväe kohalolule piirkonda tekkinud? (30 min)
  6. Arutelu: kuidas saaks arendada turismi? Oodatakse erinevate ettevõtete ideid.

Infopäeval antakse ülevaade erinevatest hangetest, millest kohalikud ettevõtted võiksid huvitatud olla.