Rõuge valla rahvamajad

Vaata SIIT, milliseid huvitegevuse võimalusi meie valla rahvamajades sel hooajal pakutakse!

Rõuge vallas tegutseb kuus rahvamaja:

Haanja rahvamaja

Misso rahvamaja

Mõniste rahvamaja

Ruusmäe rahvamaja

Rõuge rahvamaja

Varstu kultuurikeskus

KONTAKTID:

Haanja rahvamaja

Asutatud 1937
Juhataja Sirje Pärnapuu
Kontakt: 516 5728, haanjarahvamaja@rauge.ee
Aadress: Võru tee 13, Haanja küla 65101, Võru maakond
Registrikood 75038434
 

Misso rahvamaja

Asutatud 1936
Juhataja Edda-Karin Luht
Kontakt: 5343 0389, missorahvamaja@rauge.ee
Aadress: Tsiistre tee 3, Misso alevik 65001, Võru maakond
Registrikood 75013842
 

Mõniste rahvamaja

Asutatud 1940
Juhataja Kadri Laube
Kontakt: 789 0667, 5332 7560, monisterahvamaja@rauge.ee
Aadress: Rahvamaja, Kuutsi küla 66108, Võru maakond
Registrikood 75001158
 

Ruusmäe rahvamaja

Asutatud 1956
Juhataja Sirje Pärnapuu
Kontakt: 516 5728, haanjarahvamaja@rauge.ee
Aadress: Ruusmäe 65101, Võru maakond
Registrikood  75038434
 

Rõuge rahvamaja

Asutatud 1937
Juhataja Anneli Pilliroog
Kontakt: 514 1384, anneli@rauge.ee, rahvamaja@rauge.ee 
Aadress: Metsa 1, Rõuge alevik 66201, Võru maakond
Registrikood 75001891
 

Varstu Kultuurikeskus

Asutatud 1992
Juhataja
Kontakt: 789 3366, 5855 3906, varstukultuurikeskus@rauge.ee
Aadress: Kultuuri 1, Varstu alevik 66101, Võru maakond
Registrikood 75001448

Huvitegevus Rõuge valla rahvamajades 2020/21 hooajal

Haanja rahvamaja

  • Eakate võimlemine esmaspäviti kell 15–16, juhendab Merike Kapp
  • Laulu- ja tantsurühm Rüärääk neljapäeviti kell 13–16, juhendavad Merike Kapp ja Jelena Nurk
  • Haanja Tantsu Mängu Laulu Selts neljapäeviti kell 19.30–22.00, juhendab Ulvi Toomik
  • Mälumänguõhtud kahel korral kuus teisipäeviti, korraldavad Rannar Susi ja Sirje Pärnapuu

Rohkem infot: sirjeparnapuu@gmail.com, 516 5728 (Sirje Pärnapuu)

Misso rahvamaja

  • Line-tants teisipäeviti kell 17.00–18.45
  • Naiste rahvatantsurühm Häitsmed reedeti kell 19–21, mõnikord ka laupäeval ja pühapäeval
  • Meelespea rühm (laul ja tants) neljapäeviti kell 14.00–16.30 (kohtumise aeg võib muutuda)
  • Korvpall teisipäeviti kell 19–21
  • Võrkpall neljapäeviti kell 18–20
  • Jooga kolmapäeviti 18.00-19.30
  • Jõusaal avatud teisipäeviti ja neljapäeviti kell 17–20
  • Mälumäng üks kord kuus pühapäeviti

Rohkem infot: missorahvamaja@rauge.ee, 5343 0389 (Edda-Karin Luht)

Mõniste rahvamaja

  • Eakate tantsurühm Mehkarid esmaspäeviti kell 16.00, juhendab Liilia Veber
  • Segarahvatantsurühm esmaspäeviti kell 20.00, juhendab Kalle Nurk
  • Eakate lauluansambel Mehkarid teisipäeviti kell 16.00, juhendab Alo Pihu
  • Klaasitööring (5€ kord) kolmapäeviti kell 18.00, juhendab Aivar Jalandi
  • Ukulele-klubi reedeti kell 16.30, juhendab Ott Kaasik
  • Lauluansambel Harmõn – toimumisaeg kokkuleppel, juhendab Külli Mannans

Rohkem infot: monisterahvamaja@rauge.ee, 5332 7560, 511 7348 (Kadri Laube)

Ruusmäe rahvamaja

  • Laste näitering esmaspäeviti kell 18–19, juhendab Sirje Pärnapuu
  • Ansambel Rogosi kolmapäeviti kell 19–22, juhendab Aare Russe
  • Võimlemine neljapäeviti kell 15–16 (võib muutuda), juhendaja Ilona Tsimmer
  • Tantsurühm Rõõmu-Liine neljapäeviti kell 16–18, juhendaja Anne Heier
  • Ruusmäe lauluansambel reedeti kell 18–21 (võib muutuda), juhendab Edith Oppar

Rohkem infot: sirjeparnapuu@gmail.com, 516 5728 (Sirje Pärnapuu)

Rõuge rahvamaja

  • Naiste tantsurühm Kadri teisipäeviti kell 18.30 Rõuge Põhikoolis, juhendaja Merike Helekivi (merikehelekivi@hotmail.com)
  • Memmede tantsurühm Murueided esmaspäeviti kell 14.30 Nursi Külakeskuses või Viitina mõisa saalis, juhendaja Riina Kööts (riina@varstu.edu.ee)
  • Segarahvatantsurühm Käsikäes kolmapäeviti kell 19.00 ja pühapäeviti kell 18.30 Sänna Kultuurimõisas, juhendaja Kaisa Hallop (kaisahallop@gmail.com)
  • Rõuge Segakoor esmaspäeviti kell 18.30 Rõuge Põhikoolis, juhendaja Ive Ruusamäe (ive.ruusamae@gmail.com) 
  • Viitina meesansambel kolmapäeviti kell 18.00 Viitina mõisa saalis, juhendaja Ive Ruusamäe (ive.ruusamae@gmail.com)

Rohkem infot: anneli@rauge.ee, 514 1384 (Anneli Pilliroog)

Tantsurühmad ja segakoor võtavad lahkesti vastu uusi liikmeid!

Varstu kultuurikeskus

  • Eakate tantsurühm Hõbehall esmaspäeviti kell 12–14, juhendaja Liilia Veber
  • Täiskasvanute näitering (ringiruumis) esmaspäeviti kell 12–13 ja kolmapäeviti kell 17–18, juhendaja Aili Vissel
  • Keraamikaring lastele esmaspäeviti kell 13–15, juhendaja Urve Konksi
  • Täiskasvanute käsitööring esmaspäeviti kell 14–16, juhendaja Aili Vissel
  • Keraamikaring täiskasvanutele esmaspäeviti kell 18–20, juhendaja Urve Konksi 
  • Jooga kell teisipäeviti kell 17.30–19, juhendaja Marianne Suurmaa
  • Esteetika- ja tantsukool kolmapäeviti kell 15.30–16.30
  • Kino neljapäeviti kell 19.00 (kinokava veebis aadressil www.kinokoda.kinobuss.ee/cinema?id=195.