Registreeri 9. septembril Ööbikuorus toimuva kogukonnafestivali töötubadesse Piletilevi kaudu!

Laupäeval, 9. septembril toimub Rõuge Ööbikuorus kogukonnafestival „Mina tean, kust tuleb minu toit" ja Uma Mekk laat.

Lisaks laadamelule ja rikkalikule kultuuriprogrammile saab festivali kolmes telgis kuulata harivaid loenguid ja osaleda aruteludel ning võtta osa töötubadest.

Sündmus on külastajate jaoks tasuta, osalustasu ja eelneva registreerimisega on vaid töötubades osalemine. Neid on sel päeval kokku üheksa, iga hind on 5 eurot ning pääsmeid saab soetada Piletilevist.

Pange tähele! Kui ostate töötubade pääsmeid valla kodulehel olevate otselinkide kaudu, ei lisandu nende hinnale 1.50 euro suurust teenustasu. Teenustasu lisandub otse Piletilevist ning Piletilevi müügipunktidest ostes.

Kõik loengud-arutelud ja lõpuarutelu on tasuta, neid saab kuulata nii palju inimesi kui telkidesse mahub.

Artikli juurest leiate kogukonnafestivali programmi, kogu info festivali kohta (sh loengute ja töötubade pikemad tutvustused) on leitav Rõuge valla kodulehel aadressil rougevald.ee/kogukonnafestival.

Lisainfo:

Kaja Kesküla, projekti juht ja loengute korraldus (kaja.keskula@vorumaa.ee, 5695 3206)
Marit Külv, töötubade korraldus (marit.kulv@ut.ee, 5905 3469)
Kristin Krinal, UMA MEKK laat (uma.mekk@gmail.com, 5349 4250)
Rutt Riitsaar, üldine korraldus (rutt.riitsaar@rougevald.ee, 516 9476)