« Tagasi

Kogukonnafestival „Mina tean, kust tuleb minu toit“ ootab põnevaid ideid töötubade läbiviijatelt

8.–9. septembril 2023 toimub Rõuge Ööbikuorus kogukonnafestival „Mina tean, kust tuleb minu toit". Esimesel päeval toimuvad tegevused lastele ning teisel päeval toimuvad lisaks kaasahaaravatele aruteludele, laadale ja kultuuriprogrammile praktilised töötoad.

Kui Sulle, Sinu MTÜ-le või organisatsioonile on olulised järgnevad teemad, siis PAKU OMA TÖÖTUBA VÄLJA IDEEKONKURSIL! Ootame praktilisi töötubasid, mis haakuvad märksõnadega muld, kompostimine, jäätmete sorteerimine, jäätmeteke, jäätmeringlus, kliimamuutused, süsinikujalajälg, rohemeeter, toidu seos põllumajanduse ja kliimaga, kestlik põllumajandus, mahe toit, permakultuur, ise toidu kasvatamine, pärandkultuur, jätkusuutlik majandamine, kohalik toit.

Ühe töötoa maksimaalne kestus on 1,5 tundi (võib olla ka lühem), tegevused toimuvad õues telkide all. Brutotasu ühe töötoa läbiviimise eest on 200 eurot, lisaks hüvitatakse töötoa materjalid ja juhendaja transport.

Pane oma töötuba kirja küsitlusvormis: bit.ly/kogukonnafestivali-ideekonkurss. Ideekonkurss kestab kuni 7. veebruarini 2023!

Töötubade toimumist koordineerib MTÜ Kagu-Eesti Loodusrahvas. Lisaküsimuste korral kirjuta: Marit Külv, marit.kulv@ut.ee.