Rõuge vallavolikogu 30. novembri 2021 istungi kokkuvõte

Kolmapäeva, 30. novembri istungil volikogu:

1. Kinnitas kolmeliikmelise  Rõuge Vallavalitsuse alljärgneva struktuuriga: vallavanem ja kaks vallavalitsuse liiget.

2. Kinnitas Rõuge Vallavalitsuse liikmeteks vallavanem Britt Vahteri, Katrin Urbaniku ja Maire Kulla.

3. Valis volikogu haridus- ja sotsiaalkomisjoni esimeheks Katrin Puderselli ja aseesimeheks Aive Adleri.

4. Andis vallavanemale kasutada ametiauto.

5. Kinnitas volikogu alatiste komisjonide liikmed.

Majandus- ja arengukomisjoni koosseis: esimees Rein Loik, aseesimees Kalvi Kõva, liikmed Meelis Mõttus, Andrus Piigli, Kai Paks, Eimar Hallop, Imre Paas, Rainer Vissel, Katrin Roop, Sven Kuklane, Anneli Luisk, Remo Allikas, Tiit Toots, Martin Pehlak.

Haridus- ja sotsiaalkomisjoni koosseis: esimees Katrin Pudersell, aseesimees Aive Adler, liikmed Jaak Pächter, Kaisa Hallop, Maarika Niidumaa, Egle Vodi, Jana Trolla, Ere Käis, Mirjam Saamo, Silvi Mets, Kerli Kõiv, Triinu Ülper, Maie Oppar, Taavi Karu.

Keskkonna- ja korrakaitsekomisjoni koosseis: esimees Aigar Kalk, aseesimees Tarvi Tuusis, liikmed Erki Sok, Tarmo Denks, Aigar Paas, Rein Lepp, Alar Johanson, Urmas Kalda, Silver Sild, Ingvar Laagemann, Margus Sikk, Tõnu Lindeberg, Silver Näkk, Rene Sulg.

Kultuuri- ja külaelukomisjoni koosseis: esimees Tiit Niilo, aseesimees Sirje Pärnapuu, liikmed Malle Vissel, Peep Kimmel, Tõnis Kartsep, Urho Märdimäe, Mirko Janus, Triin Anni, Jaan Pulk, Ott Tulviste, Marika Parv, Kadri Giannakaina Laube, Väino Marjak, Kaide Keel.

Järgmine volikogu istung toimub 21. detsembril 2021.