« Tagasi

Toidukaupade kojukanne – osta oma kandi kauplusest ja aita nimekirja täiendada!

Eriolukorra ajal pakub ka osa Rõuge kohalikke ettevõtjaid ja kauplusi kojukandeteenust või kontaktivaba müüki:
 

Nopri talupood

Nopri kojukanne: esita tellimus veebis aadressil http://www.nopri.ee/nopri-kojukanne/ ja oota Nopri piimameest! 

Nopri „sõida ja osta": esita tellimus veebis http://www.nopri.ee/drive-in-nopris/ ja sõida järele, avatud iga päev kell 9–19!

Nopri e-poest saab osta ka teiste kohalike tootjate kraami, näiteks Andri-Peedo kitsepiimatooteid ja Mooska suitsusaunaliha.

Seoses suurenenud töömahuga ootab Nopri oma meeskonda lisatöökäsi! Vaata pakutavaid töökohti.

Lisainfo telefonil 5306 0049 (Joonas)
 

Mõniste Coop

Helista telefonil 5193 7035, esita tellimus ning lepi kokku kontaktivaba maksmine ja kauba kättesaamine kaupluse juures. Kauplus on avatud E–R kell 10–19 ja L, P kell 10–18.
 

Pärlijõe kauplus

Toimetame kaupa abivajajatele kuni mõne kilomeetri kaugusele, selleks helistada tööpäeviti kell 10–17 telefonil 782 9218 ja uurida, mis võimalusi on.
 

Krabi kauplus

Toimetame kaupa abivajajatele kuni mõne kilomeetri kaugusele, tellimiseks helistada tööpäeviti kell 10–17 telefonil 506 8904.
 

Kohvik SUUR MUNA

E-kohvikust saab tellida valmistoite ning pooltooteid: enne kella 19 tellitu saab kätte järgmisel päeval alates kella 12st. Tellimuse vormistamine kodulehe e-poes https://suurmuna.ee/, helistades 5866 4668 või kirjutades muna@suurmuna.ee.
 

Lisaks on hea teada:

Mooskal saab suitsuliha valmimise päevadel sooja liha kontaktivabalt otse talust. Selleks jälgi infot Facebookis: Mooska suitsusaunaliha, telli ette ja sõida läbi.

Metsavenna talu juustusid saab tellida pakiautomaati ning Võrru ja Tartusse kojukandega, vaata infot Facebookis: Metsavenna talu.

Siia tabelisse on kogutud kõik Võru maakonnas kaupu koju toovad teenusepakkujad.

Tähelepanu! Ootame infot ka teiste Rõuge valla territooriumil kojukandeteenust pakkuvate kohalike saaduste müüjate, toitlustajate jne kohta! Andke sellistest ettevõtjatest teada aadressil kommunikatsioon@rauge.ee või telefonil 5346 5809.