Osale Rõuge valla raamatukogude uuringus!

Kiirelt muutuv maailm loob uued väljakutsed ka raamatukogudele.

Et tuua meie valla 12 raamatukogu inimestele veelgi lähemale, viib Rõuge vald läbi anonüümse rahvaküsitluse. See annab kõigile suurepärase võimaluse aidata kaasa Rõuge valla raamatukogude kujundamisse, edastada läbi küsitluslehe oma arvamus raamatukogude senise toimimise kohta ning teha ettepanekuid nende efektiivsuse tõstmiseks, olgu selleks siis lahtiolekuaegade muutmine või lisateenuste pakkumine.

Kutsume kõiki vallaelanikke täitma Rõuge valla raamatukogude küsimustikku, et just teie konkreetsed huvid ja vajadused jõuaksid vallamajja. Küsimustike saab täita ja saata 5.–20. detsembrini.

Küsimustikku saab täita ka paberil. Trükitud küsimustelehed koos vastusekastidega ootavad teid Rõuge vallamajas, kõigis teenuskeskustes, raamatukogudes ning Coopi kauplustes Missos, Haanjas, Rõuges, Varstus ja Mõnistes. Lehe võib lõigata välja ka 5. detsembri valla ajalehest.

Elektrooniline küsimustik avaneb lingilt rauge.ee/rk-kusimustik ja valla kodulehe esilehel oleva otsenupu kaudu.