Teenused

Head ettevõtjad ja ettevõtlikud inimesed!

Rõuge inimestele suunatud koduleht www.kohalikule.ee ehk "Kohalikult kohalikule" ootab kasutajaid!

On olnud jutuks, et vallakodanikud ei tea täpselt, mida oma vallas pakutakse: kes tegeleb autoremondi, kes metallitööga, kelle käest oleks võimalik tellida sünnipäevaks torti, kust saab osta mune, kartulit ja muud juurvilja, kes pakub käsitööd müügiks, kes teeb perepilte, kust saab tellida saematerjali jne.

Selleks ongi loodud kuulutusteportaal Kohalikult kohalikule. Seda saavad kasutada kõik Rõuge valla elanikud ja ettevõtjad. Kodulehele on vaja vaid sisse logida ja ennast kasutajaks registreerida ning kuulutuste-teadete ja muu info lisamise võimalus on olemas. Oma kuulutusi saate portaalis ise muuta-täiendada ning aegudes maha võtta. Samuti saavad kõik kodulehelt otsida vajalikku infot.      

Kutsume kõiki üles oma teenustest ja toodetest kodulehe kaudu teada andma. See on kasulik nii teie ärile kui vallarahvale info saamise mõttes. Ei tasu olla tagasihoidlik arvates, et toodang pole infopangas avaldamiseks piisavalt atraktiivne. Kõik, mida meil siin kohapeal toodetakse ja teenusena pakutakse, on kellelegi vajalik. Andkem siis sellest teada, et kliendid meid üles leiaksid!                         

Ühtlasi palume teada, anda kui näete veebilehel probleemi. Küsimuste korral võib julgesti pöörduda kommunikatsioon@rauge.ee või telefonil 5346 5809.

Tutvusta enda või oma ettevõtte tooteid ja teenuseid infoportaalis www.kohalikule.ee!