Rõuge vallavalitsuse kontaktandmed

Rõuge Vallavalitsus

www.rougevald.ee

Ööbikuoru 4, Rõuge alevik
Rõuge vald 66201
Võru maakond

Valla üldtelefonid:
+372 785 9312
+372 5565 0450

Valla ametlik e-posti aadress: vald@rougevald.ee
(avalduste, taotluste jms saatmiseks)

Registrikood: 77000217

E-posti aadress arvete saatmiseks: arved@rougevald.ee

Rõuge Vallavalitsuse pangakontod:
SEB pank EE231010402006965009
Swedbank EE902200221068425529

Rõuge vallamaja ja teenuskeskuste lahtiolekuajad

E–N 8.00–17.00

lõuna 12.00–12.30

R 8.00–14.00  

Rõuge vallamaja: Ööbikuoru tn 4, Rõuge alevik
Haanja teenuskeskus: Võru tee 15, Haanja küla
Misso teenuskeskus: Tsiistre tee 3, Misso alevik
Mõniste teenuskeskus: Mendise, Mõniste küla
Varstu teenuskeskus: Järve 1, Varstu alevik

Rõuge vallavalitsuse ametnikud ja teenistujad

Leia kiiresti: 

Vallavalitsuse liikmed    

Britt Vahter 
Vallavanem
Magistrikraad
Muutuste juhtimine ühiskonnas

523 3009
britt.vahter
@rougevald.ee

 

Tõnu Niilo

Abivallavanem hariduse,
kultuuri ja sotsiaalalal

Magistrikraad
Muutuste juhtimine ühiskonnas

5377 5659
tonu.niilo@rougevald.ee
 

Jana Skippar

Finantsosakonna juhataja

Magistrikraad
Ärijuhtimine

5420 0400
jana.skippar
@rougevald.ee
 

Andri Alliksoo
 

     
Vallavanema otsealluvuses

Rutt Riitsaar

Arendusnõunik

Rakenduskõrgharidus
Turismi- ja hotelliettevõtlus

516 9476
rutt.riitsaar@rougevald.ee

 

Viivika Nagel

Kommunikatsioonispetsialist
Keskharidus

5346 5809
viivika.nagel@rougevald.ee
 
Vallakantselei      

Mairi Raju-Toots

Vallasekretär
Magistrikraad
Õigusteadused

5780 7150
mairi.rajutoots@rougevald.ee
 

Siiri Mõttus

Vallasekretäri abi
Bakalaureusekraad
Halduskorraldus

785 9312
siiri.mottus@rougevald.ee
 

Ailen Paas

Kantselei spetsialist
Keskeriharidus
Asjaajamise organiseerimine

5565 0450
ailen.paas@rougevald.ee
 

Karin Meister

Arhivaar

Keskeriharidus
Agronoomia

5813 3771
karin.meister@rougevald.ee
 

Eve Turvas

Personali- ja
andmekaitsespetsialist

Magistrikraad

5385 1536
eve.turvas@rougevald.ee
  Puhkusel 26.01.2023.

Maire Kulla

Õigusspetsialist

Magistrikraad 
Õigusteadused 

 5565 0450
maire.kulla@rougevald.ee
 

Lauri Siska

IT-spetsialist

Bakalaureusekraad
Infotehnoloogia süsteemid

5309 4117
lauri.siska@rougevald.ee
 
Tagasi üles
Finantsosakond      

Jana Skippar

Finantsosakonna juhataja

Magistrikraad
Ärijuhtimine

5420 0400
jana.skippar
@rougevald.ee

 

Kaja Juhanson

Pearaamatupidaja

Magistrikraad
Raamatupidamine

785 9352
kaja.juhanson@rougevald.ee

 
 

Liia Eskla

Raamatupidaja

787 8898
liia.eskla@rougevald.ee
 

Maiu Toom

Raamatupidaja

785 9352
maiu.toom@rougevald.ee
 

Tiia Kukk

Raamatupidaja 

 

 

5302 8090
tiia.kukk@rougevald.ee
 
Tagasi üles  
Majandusosakond      

Ametikoht täitmata

Abivallavanem majandusalal

5328 4004

   

Ametikoht täitmata

Maaspetsialist

5330 0711   Asendab Krislyn Prants

Krislyn Prants

Planeeringu- ja
ehitusspetsialist

Bakalaureusekraad
Linna- ja tööstusmaastike
korraldus

525 3907
krislyn.prants@rougevald.ee

 

Kariina Nesenko

Projektispetsialist

Magistrikraad
Ökonoomika ja ettevõtlus

520 6945
kariina.nesenko@rougevald.ee
 

Margit Päkk

Keskkonnaspetsialist

Magistrikraad
Agronoomia

5346 7448
margit.pakk@rougevald.ee
 

Urmas Kuldmaa

Teedespetsialist

Keskharidus

5333 1369
urmas.kuldmaa@rougevald.ee
 

Tõnu Kukk

Ehitusspetsialist

Keskeriharidus
Tehnik-elektrik

511 7814
tonu.kukk@rougevald.ee

 

Ametikoht täitmata

Hankespetsialist 

   

 

Olev Mõttus

Haldusspetsialist 
(Rõuge piirkond)

505 3143
olev.mottus@rougevald.ee
 

Jüri Kukk

Haldusspetsialist
(Haanja ja Misso piirkonnad)

782 9111, 5301 7901
juri.kukk@rougevald.ee
 

Martin Hütsi

Haldusspetsialist 
(Mõniste ja Varstu piirkonnad)

786 4723, 529 5247
martin.hutsi@rougevald.ee
   

Ruuta Ruttas-Küttim

Hajaasustuse programm

503 0107
hajaasustus@rougevald.ee
   
Tagasi üles
Haridus- ja sotsiaalosakond      

Tõnu Niilo

Abivallavanem hariduse,
kultuuri ja sotsiaalalal

Magistrikraad
Muutuste juhtimine ühiskonnas

5377 5659
tonu.niilo@rougevald.ee

 

Ametikoht täitmata

Haridus- ja kultuurinõunik

     

Tiina Kivimeister

Haridusspetsialist

Magistrikraad
Haridusteadused

785 9209, 514 8615
tiina.kivimeister@rougevald.ee
 

Maire Grosmann

Sotsiaaltöö spetsialist 
(Rõuge piirkond)

Magistrikraad
Rakenduslik sotsiaaltöö

785 9138, 5330 0153
maire.grosmann@rougevald.ee
 

Maie Kalnapenkis

Sotsiaaltöö spetsialist 
(Haanja piirkond)

Rakenduslik kõrgharidus
Sotsiaaltöö

787 8834, 523 7065
maie.kalnapenkis@rougevald.ee

 

Marika Heinvee 

Sotsiaaltöö spetsialist 
(Misso piirkond)

Keskeriharidus
Toidukaupade tundmine,
kaubanduse organiseerimine

785 6144, 5340 3744
marika.heinvee@rougevald.ee
 

Kätlin Kann

Sotsiaaltöö spetsialist (Mõniste piirkond)

Bakalaureusekraad
Haridusteadused

5307 3260
katlin.kann@rougevald.ee
   

Signe Arumäe

Sotsiaaltöö spetsialist
(Varstu piirkond)

Bakalaureusekraad
Sotsiaaltöö ja sotsiaalpoliitika

782 1355, 5334 1640
signe.arumae@rougevald.ee
 

Rain Suursaar

Lastekaitsespetsialist

Bakalaureusekraad Ökonoomika ja ettevõtlus

526 1829, rain.suursaar@rougevald.ee    

Elin Needo

Lastekaitsespetsialist

Bakalaureusekraad
Psühholoogia

5915 1456
elin.needo@rougevald.ee
 

Elin Liivaoja

Tugiisik

5191 1500
elin.liivaoja
@rougevald.ee
 

Kristel Kõlli

Sotsiaalhooldustöötaja
(Rõuge piirkond)

529 5062
kristel.kolli@rougevald.ee
 

Marge Valb

Sotsiaalhooldustöötaja
(Haanja piirkond)

5347 3150
marge.valb@rougevald.ee
 

Eerika Eensalu

Sotsiaalhooldustöötaja
(Misso piirkond)

5307 2744
eerika.eensalu@rougevald.ee

 

Ilze Koemets

Sotsiaalhooldustöötaja
(Mõniste piirkond)

506 0140
ilze.koemets
@rougevald.ee
   

Kati Vettik

Sotsiaalhooldustöötaja
(Varstu piirkond)

5303 0145
kati.vettik
@rougevald.ee
  . 
Tagasi üles
Rõuge valda teenindavad teiste ametiasutuste ametnikud

Hans Saarniit

Piirkonnapolitseinik

5886 7449, 786 8243
hans.saarniit@politsei.ee

Vastuvõtuaja ja -koha saab leppida kokku telefoni või e-kirja teel