Vaktsineerimiseks on avatud mitmeid erinevaid võimalusi

Rõuge vallavalitsus kutsub kõiki kodanikke end vaktsineerida laskma, et aidata hoida elu Eestis võimalikult avatuna ning elukorralduse tavalisena.

Praegu on vaktsineerimiseks avatud või avanemas erinevaid võimalusi, muuhulgas vaktsineerimine kodus ja eelneva registreerimiseta. Üldist infot vaktsineerimise ja vaktsineermisaegade registreerimise kohta saab internetist: Lähen vaktsineerima – vaktsineeri.ee 

Vali enda jaoks sobiv vaktsineerimise võimalus:

Vaktsineerimine Rõuge valla prearstide juures 

Vaktsineerimine Võru haiglas

Vaktsineerimine Võrus Kagukeskuse apteegis

Transpordiabi ja kodus vaktsineerimine 
  

Kõik perarstid vaktsineerivad ja nõustavad

Kõik Rõuge valla perearstid kinnitavad, et nende juurde võivad koroonaviiruse vastu vaktsineerima tulla kõik soovijad sõltumata nimistust ja elukohast. Oodatud on nii esmavaktsineerijad kui tõhustusdoosi soovijad. 

Tõhustusdoosi saab minna nõutama 6–8 kuud pärast vaktsineerimiskuuri lõpetamist. Enne kuue kuu möödumist kolmandat doosi reeglina ei süstita, erijuhtudel on vajalik arsti  saatekiri.

Kõigis meie valla perearstikabinettides saab Pfizeri vaktsiini, Rõuge perearstikeskuses on lisaks ka Moderna.

Info kõigi meie valla perearstide kohta leiab valla kodulehelt aadressilt www.rauge.ee/perearstid.

Tagasi üles  

Lõuna-Eesti Haigla vaktsineerimiskabinet

Lõuna-Eesti Haiglas avatud COVID-19 vastu vaktsineerimise kabinet. Soovijaid vanuses 12+ eluaastat vaktsineeritakse Pfizer/Comirnaty, Moderna ja Jansseni vaktsiinidega. Aegu saab broneerida läbi interneti www.digilugu.ee, üleriigilisel telefonil 1247 või haigla registratuuri telefonil 786 8569.

Vaktsineerimine toimub Lõuna-Eesti Haigla 3. korruse C-korpuse saalis. Vaktsineeritakse soovijaid alates vanusest 12 aastat. Kaasa tuleb võtta pildiga isikut tõendav dokument. Alaealistel palume tulla vaktsineerima koos lapsevanema või seadusliku esindajaga.

2. doosi vaktsineerimisaeg antakse teile kohe peale vaktsineerimist.

Jälgige vaktsineerimise infot haigla kodulehel www.leh.ee, haigla facebooki lehel või interaktiivsel kaardil aadressil vaktsineeri.ee/covid-19/lahen-vaktsineerima/ 

 

Tagasi üles  

Vaktsineerimine Võrus Kagukeskuse apteegis

Eelnevalt registreerides saab lasta end vaktsineerida Võrus Kagukeskuse Südameapteegis.

Aegade broneerimine: www.onbron.confido.ee/booking/service/V137

Teisipäeviti ja neljapäeviti kell 15.45–18.45

Laupäeviti kell 11.15–14.45

Vaktsineeritakse Moderna vaktsiiniga

Tagasi üles     

Transpordiabi ja kodus vaktsineerimine

Kui vajate vaktsineerima minekuks abi transpordiga, võtke ühendust oma piirkonna sotsiaaltöötajaga.

Rõuge valla elanikud, kes soovivad lasta ennast COVID-19 vastu vaktsineerida kodus, saavad selle soovi korral tellida. Selleks palume oma vajadusest ja soovist teavitada meie sotsiaalosakonna juhatajat (Triinu Õispuu − 5377 5659, sotsiaaljuhataja@rauge.ee). Registreerimisel on vajalik inimese isikukood.

Kodus vaktsineeritakse neid kliente, kellel puudub võimekus ise vaktsineerima minna. Vaktsineeritakse ka nende klientide hooldajaid ja/või pereliikmeid. Vaktsineerimine toimub Jansseni vaktsiiniga ühekordselt kliendi omas kodus.

Vaktsineerimist teostab koduõde Riia Palm. 

Tagasi üles 

COVID-19 üldinfo

VAATA SIIT: COVID tõend: milleks, kuidas alla laadida ja kus printida?

Vaata koroonaviiruse vaktsineerimise statistikat SIIT. Vali "Vaktsineerimine maakonnas" ja klõpsa kaardil Võru maakonna peal, siis avaneb vaktsineerimise statistika omavalitsuste kaupa.