Innovatsioon ettevõttes – mõttetu kulu või tark investeering? AVASEMINAR

Tänapäeva ettevõtetes käib pidev võidujooks ajaga: et pakkuda kliendile lühikesi tarneaegu ja ise ettevõttena kasumlik olla, peab suutma tootmist aina paremini planeerida, kiiremini toota ja teha seejuures vähem vigu. Ettevõtetel tuleb pidevalt kohaneda ja uuendusi rakendada, et püsida konkurentsis ning vastata turu kasvavatele nõudmistele.

Et sel teekonnal astuda esimesed olulised sammud, kutsume kõiki Kagu-Eestis tegutsevaid mikro-, väike- ja keskmise suurusega ettevõtteid (VKE) ning alles alustavaid ettevõtjaid seminarile "Innovatsioon ettevõttes – mõttetu kulu või tark investeering?" 5. septembril.

Seminaril esinevad

• Ivo Suursoo – OIXIO ja Columbuse suuromanik, innovatsiooniekspert ning Eesti Tööandjate Keskliidu volikogu aseesimees, Eesti Aasta Ettevõtja 2023 finalist, "Parim juht 2024".
  • Lenno Uusküla – Luminor Bank AS, peaökonomist
  • Vaido Otsar – Barrus AS IT-juht
  • Kadri Piho – Ferla OÜ

Innovatsiooni elluviimisel toetavad teid

• Võrumaa Arenduskeskus
  • Kompetentsikeskus TSENTER
  • Kagu-Eesti Inkubatsioonikeskus
  • Kagu-Eesti Puiduklaster
  • Tehnopol StartUp Inkubaator

Oleme koondanud kokku inkubatsiooniteenused (Kagu-Eesti Inkubatsioonikeskus), sh personaalne mentortugi ja läbimõeldud inkubatsiooniprogramm, ekspertteenused (valdkonnaspetsiifilised nõustamised, tootearendusalased nõustamised jms) ning innovatsioonikogukondade teenused (temaatilised võrgustikud, nt puiduvaldkond, roheteemad), sh erinevate ettevõtlusvaldkondade suurem integratsioon ning võimalikud ühisprojektid.

Seminari modereerib Harald Lepisk.

Seminarile registreerimine on avatud kuni 3. septembrini!

LISAINFORMATSIOON JA TÄIENDAVAD KÜSIMUSED

Terje Moisto, terje.moisto@vorumaa.ee, 53606054

Projekti on kaasrahastanud Euroopa Liit.