Rõuge vallavalitsuse ametnike kontaktid

Rõuge Vallavalitsus
Ööbikuoru 4 Rõuge alevik
Rõuge vald 66201
Võru maakond

 

Tel +372 785 9312

Mob +372 5565 0450
Valla ametlik meili aadress: vald@rauge.ee

Meili aadress arvete saatmiseks: arved@rauge.ee

Rõuge Vallavalitsuse registrikood: 75001885

 

Rõuge Vallavalitsuse pangakontod:
SEB pank EE231010402006965009
Swedbank EE662200221019920141

Lahtioleku ajad:

E–R 8.00–16.30

lõuna 12.00–12.30

 


Ametinimetusel klikates avaneb ametijuhend.

Ametinimetus Nimi Telefon E-post / Skype
Vallavanem Tiit Toots

+372 785 9369

+372 517 6261

tiit@rauge.ee

 

Abivallavanem Olev Mõttus

+372 785 9322

+372 505 3143

olev@rauge.ee
Vallasekretär Mare Tiivoja +372 785 9312 mare@rauge.ee
Kantselei peaspetsialist Siiri Mõttus +372 785 9232 siiri@rauge.ee
Arendusnõunik Jaanus Mark

+372 785 9232

+372 5328 4004

jaanus@rauge.ee
Finantsjuht Palmi Mägi +372 785 9352 fin@rauge.ee
Raamatupidaja Tiiu Antsov +372 785 9352 raamat@rauge.ee
Haridusnõunik-raamatupidaja Liili Maran +372 785 9352 haridus@rauge.ee
Maa- ja ehitusnõunik Rein Rõustik +372 785 9322 maa@rauge.ee
Keskkonnaspetsialist Jaanus Tanilsoo +372 785 9322 keskkond@rauge.ee
Sotsiaalnõunik Maire Grosmann

+372 785 9138

+372 5330 0153

sotsiaal@rauge.ee
Lastekaitsespetsialist Merle Piiskop

+372 785 9138

+372 510 4911

merle@rauge.ee
 
Projekti- ja infojuht Viivika Nagel +372 5811 6465 viivika@rauge.ee
Avahooldustöötaja Kristel Kõlli +372 5804 8396 kristel@rauge.ee
Noorsootöö spetsialist
(rahvusvaheline noorsootöö
ja osalussuund)
Kerli Kõiv +372 5560 3988 raugeank@gmail.com
Noorsootöö spetsialist
(avatud noorsootöö suund)
Angelika Alström +372 785 9384 raugeank@gmail.com
Arhivaar Karin Meister +372 5813 3771 raugearhiiv@hot.ee


 

Rõuge valda teenindavad teiste ametiasutuste ametnikud Vastuvõtuajad vallamajas
     

 

Piirkonnapolitseinik Hans Saarniit

+372 58867449

Kabineti telefon

+372 78 68 243

hans.saarniit@politsei.ee

Iga kuu esimesel kolmapäeval kell
11.00 – 12.00

 

 

Vallavalitsuse koosseis

Ametinimetus Nimi Telefon E-post
Vallavanem Tiit Toots +372 785 9369    tiit@rauge.ee
Abivallavanem Olev Mõttus +372 785 9322    olev@rauge.ee
Arendusnõunik Jaanus Mark +372 785 9232    jaanus@rauge.ee
Finantsjuht Palmi Mägi +372 785 9352    fin@rauge.ee
Sotsiaalnõunik Maire Grosmann +372 785 9138    sotsiaal@rauge.ee

 

 

 

 

 

 

 

 

Volikogu koosseis

Nimi Telefon E-post
Karel Saarna - esimees +372 5560 3989 karel@rauge.ee
Tarvi Tuusis - aseesimees +372 5615 4769 tarvituusis@gmail.com
Ilmar Ait +372 517 6295 ilmarait@hot.ee
Aivo Albrecht +372 530 56565 albrecht@hot.ee
Rainis Helekivi +372 525 7121 rainishelekivi@hot.ee
Ülo Janson +372 5348 0884 ylojanson@hot.ee
Peep Kimmel +372 517 4556 peep.kimmel@voruvald.ee
Elina Järv +372 5560 3813 elinaj2rv@gmail.com
Jaanus Kõiv +372 509 4222 jaanuskoiv@hot.ee
Kerli Kõiv +372 5560 3988 kerli500@gmail.com
Mairo Lipmeister +372 5380 8020 mairo.lipmeister@gmail.com
Maire Meldre +372 5380 4971 mari.suva@mail.ee
Jaak Pächter +372 506 5450 jaak.pachter@gmail.com
Ahti Lind +372 5814 5714 ahti@maetalusepp.com
Meris Sakhov +372 5042464 meris33@hot.ee