Valla koduleht on uuenenud

Rõuge valla kodulehe www.rauge.ee väljanägemine on natuke muutunud. Miks nii? Rõuge vald on liitunud kohalike omavalitsuste teenusportaali ehk KOVTP keskkonnaga. Portaali haldav AS Andmevara uuendas KOVTP-1 keskkonda ning andis võimaluse teenusega liitunud valdadele üle minna KOVTP-2 keskkonda, millega uuendatati lahenduse baasplatvormi, funktsionaalsust ning parandati käideldavust. Lisandunud on mitmeid uusi võimalusi kodulehe toimetamiseks ning lehe haldajad saavad operatiivsemalt veebisisu uuendada. Antud üleminek peaks parendama ka meie kodulehe avanemise kiirust, millega on olnud varasemalt paljudel kasutajatel probleeme.

Kommentaarid ja tähelepanekud on teretulnud telefoninumbril 785 9232 või e-maili teel jaanus@rauge.ee