Rõuge valla aasta ettevõtja/ettevõte 2015

Rõuge Vallavalitsus ootab põhjendatud ettepanekuid Rõuge valla aasta ettevõtja 2015 väljaselgitamiseks. Kandidaate võivad esitada kõik asutused, ettevõtted, organisatsioonid ja üksikisikud. Rõuge vallas tegutsev äriühing/ettevõtja peab vastama järgnevatele kriteeriumitele:

1.Ettevõtte tegevus ja eeskuju on enim mõjutanud Rõuge valla elukeskkonda ja inimeste heaolu.

2.Ettevõte on suurendanud elanike tööhõivet, sissetulekuid.

3.Ettevõte on suurendanud Rõuge valla tuntust, muutnud valla atraktiivsemaks selle elanikele, külastajatele, spetsialistidele, investoritele.

4.Ettevõte on aidanud kaasa valla positiivsele ja tasakaalustatud arengule.

Laekunud ettepanekud vaatab läbi volikogu arengukomisjon ning otsuse kinnitab vallavalitsus.

Kirjalikke ettepanekuid oodatakse valla kantseleisse 27.novembriks 2015 aadressil

Ööbikuoru 4, Rõuge alevik, 66201 või e-posti teel aadressile vald@rauge.ee

Tiitel antakse kätte 17. detsembril toimuval ettevõtjate ja seltside tänuüritusel.