Nädal Rõuge vallas: 7.–13. oktoober 2019

Esmaspäev, 7. oktoober

Kell 16.00     Volikogu kultuurikomisjoni ja külaelukomisjoni ühine koosolek Haanja rahvamajas, lisainfo.

Kell 19.00     Lihastreening Rõuge spordihoones. Treener Sandra Mustmaa, lisainfo.

Teisipäev, 8. oktoober

Kell 10–17    Avatud ettevõtete päeva raames on avatud Mooska suitsuaunatalu, lisainfo.

Kell 15.30     Lihastreening Rõuge spordihoones. Treener Terje Raju, lisainfo.

Kell 18.00     Jooga naistele Varstu kultuurikeskuses, lisainfo.

Kell 18.00     Saksa keele ring Rõuges, lisainfo.

Kell 18.30     Mälumäng Haanja rahvamajas, lisainfo.

Kell 19.00     Korvpalli mängimine Misso rahvamajas, lisainfo.

Kell 19.30     Crossfit treening Rõuge spordihoones. Treener Karl Kirch, lisainfo.

Kolmapäev, 9. oktoober

Kell 9–17      Valla raamatupidajad on sularahatehinguteks ja arvete maksmiseks Mõniste ja Varstu teenuskeskustes (lõuna kell 12–12.30).

Kell 10–13    OÜ Rõuge Kommunaalteenuse juhataja Varstu teenuskeskuses – vee- ja kanalisatsiooniteenuse lepingute sõlmimine, lisainfo.

Kell 11.00     Viisakoordinaatori vastuvõtt Misso teenuskeskuses, lisainfo.

Kell 17.30     Keraamikakursus täiskasvanutele kunstikuuris. Juhendab Aivar Rumvolt, tasu 10 eurot.

Kell 18.30     Joogatund Misso rahvamajas, lisainfo.

Kell 19.00     Bodyart treening Rõuge spordihoones. Treener Terje Raju, lisainfo.

Neljapäev, 10. oktoober

Kell 15.00     Misso raamatukogus käsitöötund lastele, lisainfo.

Kell 19.00     Vanamehe film Varstu kultuurikeskuses, lisainfo.

Kell 20.00     Väimela ujulas on Rõuge valla elanikele tasuta ujumiseks broneeritud neli rada, lisainfo.

Reede, 11. oktoober

Kell 12.00     Tantsulavastus „Mahlad välja" Mõniste rahvamajas, lisainfo.

Kell 15.00     Volikogu keskkonnakomisjoni koosolek Rõuge vallamajas, lisainfo.

Kell 16.00     Mängude õhtu Mõniste noortekeskuses, lisainfo.

Kell 19.00     Film „Kohtunik" (Eesti 2019) Suure Muna kohvikus, lisainfo.

Kell 20.00     Hooaja avapidu: Henry Laks ja C-Duur Mõniste rahvamajas, lisainfo.

Laupäev, 12. oktoober

Kell 11.00     Sügisjuurika täika Varstu kultuurikeskuse juures, lisainfo.

Kell 17.00     Haanja Kooli 75. aastapäeva tähistamine, lisainfo.

Kell 19.00     Tantsulavastus „Mahlad välja" Misso rahvamajas, lisainfo.

Kell 20.00     Hooaja avapidu Rõuge rahvamajas, lisainfo.

Pühapäev, 13. oktoober

Kell 11.00     Mälumänguturniir Misso rahvamajas, lisainfo.

Tööpakkumised:

• Rõuge Vallavalitsus kuulutas välja konkursi Mõniste piirkonna sotsiaaltöö spetsialisti ametikohale asenduse ajaks, lisainfo.
  • Rõuge Noorsootöö Keskus otsib Viitina noortetoa juhti, lisainfo.
  • Rõuge Koostöökeskus kuulutas välja konkursid logopeedi, eripedagoogi ja sotsiaalpedagoogi ametikohtadele. Konkursid kestavad 18. oktoobrini, lisainfo.

Muu:

• Esmaspäeval, 21. oktoobril tähistame Rõuge valla teist sünnipäeva lipu heiskamisega Suure Munamäe vaatetornis ning lahtiste uste päevaga Rõuge vallamajas, lisainfo.
  • Pühapäeval, 27. oktoobril kutsuvad vallavanem ja volikogu esimees kõiki vallaelanikke kohtumistele „Jutud vallajuhtidega", et vestelda elust-olust meie valla erinevates piirkondades, tulevikuplaanidest ja sellest, mis südamel. Lisainfo.

Kirikute teated:

Lõikustänupühal, 13. oktoobril

• kell 11.00 armulauaga jumalateenistus Rõuge Maarja kirikus
  • kell 14.00 armulauaga jumalateenistus Vana-Roosa kirikus

Näitused, muuseumid

• Rõuge koolimajas on kuni 8. novembrini avatud Made Balbati illustratsioonide näitus, lisainfo.
  • Ruusmäe raamatukogus on avatud sügisnäitus.
  • Suure Munamäe vaatetornis on avatud käsitöönäitus "Torn 80" vaatetorni ning Suure Munamäega seotud suveniiridest ja käsitööesemetest. Näitust saab vaadata vaatetorni lahtiolekuaegadel.
  • Võru Linnagaleriis on oktoobri lõpuni avatud Rõuge sepa Peeter Reemanni näitus „30 aastat rauaga", lisainfo.
  • Mõniste talurahvamuuseumis toimuvad erinevad teemapäevad ja -nädalad, lisainfo.

Kui lisainfo lingid ei avane, saab infokirja lugeda kodulehel www.rauge.ee ‒> Uudised ja teated.

Kõiki Rõuge vallas toimuvaid üritusi saab jooksvalt jälgida valla kodulehe ürituste kalendris aadressil https://rouge.kovtp.ee/sundmuste-kalender. Oma üritusi saab lisada selleks loodud vormi kaudu aadressil https://toimub.rauge.ee/.