Nädal Rõuge vallas: 4.–10. jaanuar 2021

Reede, 8. jaanuar

Kell 8−11        Raamatupidaja vastuvõtt Varstu teenuskeskuses.

Kell 11−14      Raamatupidaja vastuvõtt Mõniste teenuskeskuses.

Kell 17.00       Õhtusöök ja kino! Film (algus kell 19) „Õnnelik lõpp (Taani 2018) Suure Muna kohviku kinos, lisainfo.

Laupäev, 9. jaanuar

Kell 18.00       Agulihärrad ja Pillilaagri Punt Mehkamaal: sõnalis-muusikalised vested inimloomuse teemadel, lisainfo.

Sportimisvõimalused vallas:

• Haanja suusarajad on sisse sõidetud ja kasutatavad; avatud on ka suusarent ja kohvik, lisainfo.
  • Metsavenna talu mäel saab sobiva ilma korral sõita tuubi ja kelguga. Mägi avatud kell 11−18, mäepilet 10 eurot (kell 16−18 soodushind 5 eurot), lisainfo.
  • Misso alevikus on 3-korruselise kortermaja taha sisse aetud suusarada.
  • Rõuge jääväljak ei ole veel avatud, ootame stabiilsemat külma ja palume jälgida jooksvat infot.

Muud teated ja eelinfo:

• Seoses jätkuva kõrge koroonaviiruse leviku ohuga töötab Rõuge vallavalitsus 50% ulatuses kodukontoris. Enne vallamajja või teenuskeskusesse kohale minemist palume vajalikule ametnikule kindlasti ette helistada, võimalusel teenindame kodanikke telefoni ja e-posti teel. Kõigi vallavalitsuse töötajate kontaktid leiab valla kodulehelt.
  • Seoses raskete ilmaoludega ning teenuseosutajate muutumisega piirkondades võib esineda viivitusi kohalike teede lumetõrjel. Vajadusel palume võtta ühendust valla teedespetsialisti või oma piirkonna haldusspetsialistiga, lisainfo.
  • Vallavalitsus pikendas ettepanekute kogumist Rõuge valla 2020. aasta aunimetuste andmiseks kuni 6. jaanuarini 2021, lisainfo.
  • Rõuge vallavalitsus kogub kuni 15. jaanuarini infot vallas asuva eterniidi ja muude asbesti sisaldavate ehitusmaterjalide kohta, lisainfo.
  • Alates 11. jaanuarist hakkavad kehtima uued sõiduplaanid kahel Rõuge valda läbival liinil: nr 165 (Mõniste - Vastse-Roosa - Tiitsa - Mõniste) ja nr 205 (Võru - Lauri - Rõuge - Jaanimäe - Võru), lisainfo.
  • Kõigile 55-aastastele ja vanematele inimestele, kes on praegu tööta, pakutakse võimalust end arendada uues vanemaealiste tööhõivevõime suurendamise programmis, lisainfo.
  • Kõiki 2−8-aastaste laste vanemaid oodatakse liituma vanemlusprogrammiga „Imelised aastad", lisainfo.

Tööpakkumised:

• Rõuge Koostöökeskus võtab konkursi korras tööle logopeedi, lisainfo.
  • Nopri talus pakutakse tööd lüpsilauda roboti operaatorile, ehitustöölisele, piimatehnoloogile ja juustu tükeldajale meiereis, lisainfo.

Muuseumid, näitused, külastuskohad:

• Mõniste teenuskeskuses on avatud Kotuse näitus „Maal on hea elada!", näitust saab vaadata maja lahtiolekuaegadel kuni 8. jaanuarini.
  • Mõniste talurahvamuuseum  on avatud E−R kell 10−14, lisainfo.
  • Rogosi mõisa muuseum on avatud eelneval kokkuleppel, lisainfo.
  • RMK Pähni külastuskeskus on avatud K–R kell 11.00–16.00, lisainfo.
  • Suure Munamäe vaatetorn on remondi tõttu suletud, lisainfo.

Kõiki Rõuge vallas toimuvaid üritusi saab jooksvalt jälgida Kultuurikava kalendris aadressil https://rouge.kovtp.ee/kultuurikava