Nädal Rõuge vallas: 12.–18. aprill 2021

Rõuge vallavalitsus töötab suures osas kaugtööna. Enne vallamajja või teenuskeskusesse kohale minemist palume vajalikule ametnikule kindlasti ette helistada, võimalusel teenindame kodanikke telefoni ja e-posti teel. Kõigi vallavalitsuse töötajate kontaktid leiab valla kodulehelt.

Esmaspäev, 12. aprill

Kell 14.00       Rõuge vallavolikogu e-istung, lisainfo.

Tööpakkumised:

• Rõuge vallavalitsus kuulutas välja konkursi arendusosakonna juhataja ametikohale, lisainfo.
  • Mõniste hooldekodu Pihlakobar võtab puhkuste asendamise perioodiks tööle hooldaja, lisainfo.

Vallavalitsuse töötajate puhkused

• Ettevõtlus- ja projektispetsialist Anneli Piigli puhkab 12.−16. aprillil.
  • Projektispetsialist Ruuta Ruttas-Küttim puhkab 19.−23. aprillil.
  • Rõuge piirkonna haldusspetsialist Olev Mõttus puhkab 19.−23. aprillil.
  • Mõniste piirkonna sotsiaalhooldustöötaja Ilze Koemets puhkab 23.−29. aprillil.

Toetusvõimalused ja koolitused:

• EAS kutsub turismiala ettevõtjaid 14. aprillil tasuta e-infopäevale, registreerimine kestab kuni 12.04, lisainfo.
  • Võrumaa Arenduskeskus kutsub turismiettevõtjaid 22. aprillil Facebooki reklaami- ja turunduskoolitusele, lisainfo.
  • Käimas on Rõuge valla spetsialistide eluasemete toetusmeede, kuhu saab taotlusi esitada 30. aprillini, lisainfo.
  • Kohaliku omaalgatuse programm on avatud 30. aprillini, taotlejate infopäev toimub 12. aprillil, lisainfo.
  • Sotsiaalsed ettevõtted saavad kuni aprilli lõpuni kandideerida Võrumaa arenduskeskuse projekti SoFiMa inkubatsiooniprogrammi, lisainfo.
  • Kredex võtab kuni 31. maini vastu vähekindlustatud lasterikaste perede kodutoetuse taotlusi, lisainfo.
  • Tööandjad ja FIE-d saavad kuni aprilli lõpuni taotled märtsikuu töötasu hüvitist, lisainfo.
  • Kagu-Eesti väikeettevõtted saavad kuni 17. maini taotleda toetust arendustegevusteks, lisainfo.
  • Taotluste vastuvõtt eraisikute ühisveevärgi ja -kanalisatsiooni rajamiseks lõpeb 20. aprillil, lisainfo.

Muud teated ja info:

• Võrumaa Arenduskeskus koos maakonna omavalitsustega ootab kuni 25. aprillini kandidaate Võru maakonna aasta ema tunnustamiseks, lisainfo.
  • Alaveski loomapark palub abi sügavkülmkambri soetamiseks, et vältida loomatoitude kiiret riknemist. Toetada saab ülekandega Alaveski Loomapark MTÜ kontole (EE371010220071603015, selgitus: Sügavkülmkamber), lisainfo.
  • Rõuge Põhikool algatas Hooandja keskkonnas projekti kooli raamatukogu lugemisvara täiendamiseks. Projekti saab toetada kuni 23. aprillini, lisainfo.
  • OÜ Kagu-Sell on paika pannud sellekevadiste traktorite, liikurmasinate ja nende haagiste tehnoülevaatuste graafiku, lisainfo.
  • AS TREV-2 Grupp taotleb tööaegade ajutist muutmist Ala-Palo liivakarjääris ning vallavalitsus ootab kohalikelt inimestelt selle kohta arvamusi ja ettepanekuid kuni 18. aprillini, lisainfo.
  • Rõuge valla avalikult kasutatavatel kohalikel teedel kehtib liikluspiirang enam kui 8-tonnise registrimassiga sõidukitele, v.a operatiivsõidukid ja prügiveokid, lisainfo.
  • Haanja suusarajad on jätkuvalt kasutatavad, lisainfo.
  • Rahandusministeerium kutsub kuni 19. aprillini esitama nominente regionaalmaasika auhinnale, lisainfo.
  • Eesti lasterikaste perede liit ootab kuni 19. aprillini kandidaate aasta suurpere tiitlile, lisainfo.
  • Seoses valitsuse kehtestatud piirangutega on muuseumid ja külastuskohad suletud. Avalikud metsa- ja matkarajad ning looduses asuvad külastuskohad on avatud.
  • 30. aprillini on käimas Vana-Võromaa käsitöökonkurss „Mõtsa poolõ", millega kutsutakse inimesi looma metsast inspireeritud käsitöötooteid, lisainfo.
  • Teenuste vahendamise platvorm KYLAS kutsub kõiki kohalikke elamusteenuste pakkujaid lisama oma andmeid virtuaalsele turuplatsile, lisainfo.