Laste huvitegevuse toetus

ETV heategevusprogramm JÕULUTUNNEL kogus sel aastal annetusi abi vajavate laste huvitegevuse toetamiseks. MTÜ Lastekaitse Liit vahendusel jõuab toetus lasteni, keda kasvatavad vanavanemad, kes on pärit lasterikastest peredest või muul moel raskustesse sattunud ja mingil põhjusel huvihariduseks toetust vajavad.

Toetuse sihtrühmaks on laps või noor vanuses 4-19 aastat ja peres võib toetada mitut last.

Toetuse eesmärgiks on suurendada abi vajavate laste võimalusi arendada oma andeid.  Lubatud kasutusvaldkonnad sihtotstarbeliste kulude katmiseks:
- transpordikulud;
- riiete, õppematerjalide, huvitegevuse vahendite jms soetamine;
- huviringide, konkursside, huvitegevusega seotud lastelaagrite osavõtutasud.

Taotluse saavad esitada Rõuge Vallavalitsusele lapse vanem/hooldaja/eestkostja kuni 20.02.2015.
Palume ka teistel last ümbritsevatel inimestel julgustada abivajava lapse pere taotlust esitama.

Taotluse ankeedi ja kriteeriumid leiab kodulehelt:

Küsimuste korral pöörduge Rõuge Vallavalitsuse sotsiaalosakonda telefonil 785 9138 või 510 4911

Angela Viks

Lastekaitsespetsialist