Jaaninädal Rõuge vallas

Oleme koondanud kogu info meie vallas toimuvate avalike jaanitulede kohta. Kui soovite ka oma küla või paikkonna jaanituld nimekirja lisada, siis kirjutage sellest aadressile kommunikatsioon@rauge.ee või helistage telefonil 5346 5809.

Esmaspäev, 21. juuni:

Meie valda läbib Vanasõidukite Suursõit:

• Kell 14.30−17 Vanasõidukite näitus Suure Munamäe jalamil
  • Kell 17−18      Vanasõidukite sõit kolonnis marsruudil Haanja – Rõuge – Sänna – Tsooru − Antsla

Teisipäev, 22. juuni:

• Kell 20.00      Jaanipidu Kangsti külaplatsil: Eesti Gun ja Liisa, lisainfo.
  • Kell 20.00      Rogosi mõisa jaanipidu: simman nagu muiste Haanja Tantsu Mängu Seltsi eestvedamisel; esineb ansambel AHOI, lisainfo.

Kolmapäev, 23. juuni:

• Kell 12.00      VIII Mõniste kodukandipäev, lisainfo.
  • Kell 15.00      Püssä küla sportlik jaaniõhtu Püssä külaplatsil, lisainfo.
  • Kell 16.00      Jaanipäev Haanjamehe talus: traditsioonilised tegevused, Sarve talu loomad; soojendab Ilmar Ait, peaesineja Hea Story, lisainfo.
  • Kell 16.30–20.30      Võidupüha mälestushetked üle kogu valla mälestusmärkide ja ausammaste juures, lisainfo.
  • Kell 19.00      Jaaniõhtu Mõniste pargis: esineb ansambel Tuulelõõtsutajad, vahepalad Krabi külateatrilt; õhtut juhib Margus Abel; lisainfo.
  • Kell 19.00      Sänna jaanituli jahimaja juures. Mängud suurtele ja väikestele, õnneloos. Esinevad Int ja Müller ning Oliver, lisainfo.

Neljapäev, 24. juuni:

• Kell 12.00       Käsitsi heinaniitmisvõistlus Plaani külas, lisainfo.

Reede. 25. juuni:

• Kell 20.00       Jaanipäeva aftekas Vana-Roosa järve ääres. Avatud kohvik, esineb ansambel Piiri Peal, lisainfo.

Laupäev, 26. juuni:

• Kell 10.00       Kuuritsapüügi võistlus Kavadi järvel, lisainfo.
  • Kell 14.00       Uue-Saaluse külapäev, lisainfo.