Tööpakkumine: Ööbikuoru Villa otsib PERENAIST!

Perenaise ülesanne on serveerida külalistele hommikusöök ning koristada üldruumid ja toad (9 tuba). Samuti tegeleb meie perenaine ennelõunasel ajal klientidega ning broneeringutega. Perenaine on meie maja üks olulisemaid töötajaid, kuna tema ülesanne on hoida pilk peal kõigel, et majas ja hoovis valitseks kord ja puhtus ning kõigil klientidel oleks meie juures hea olla.

Tööaeg sõltub graafikust, aga reeglina algab kell 7 ja lõppeb 12-15 vahel (sõltuvalt maja täituvusest). Tööaja hulka jäävad sõltuvalt graafikust ka nädalavahetused.

Töö sobib elutervele inimesele, kes hindab head ja meeldivat kollektiivi ning on ise hea meeskonnatöötaja. Meie kollektiivi sobib ka nö teises nooruses olev perenaine :)
Perenaine on kohusetundlik, aus, kiire ja hoolas. Kasuks tuleb vene või inglise keele oskus.

Tööle asumit soovime esimesel võimalusel.

Aadress: Ööbikuoru Villa, Tiidu küla Rõuge vald, Võrumaa (Rõuge vallamajast ülejärgmine maja)

Kontaktisik: Alar Hõim

Lisainfo telefonil +372 5554 2333