Rõuge noorsootöö keskus võtab tööle noorte tugila noorsootöötaja

Rõuge Noorsootöö Keskus võtab tööle noorte tugila noorsootöötaja

Tööülesanded: Noorte, sh ka mitteõppivate ja -töötavate noorte isikliku arengu toetamine; võrgustikutöös osalemine; noorte abistamine kontakti loomisel haridusasutuste, tööandjate ja muude organisatsioonidega; noorele sotsiaalse ja loova arengukeskkonna kujundamine ja arendavate tegevuste planeerimine, korraldamine, läbiviimine.

Ootused kandidaadile:

motivatsioon toetada noori ja arendada nende tegevusvõimalusi;

- noorsootöö põhimõtete tundmine;

- soovitavalt noorsootöö, sotsiaaltöö, pedagoogika või kultuurivaldkonna erialane haridus ja eelnev kogemus selles valdkonnas;

- inglise keele oskus;

- valmisolek projekte koostada ja ellu viia; väga hea suhtlemis- ja väljendusoskus;

- meeskonnatööle orienteeritud, aktiivne, organiseerimisvõimeline ja usaldusväärne.

Omalt poolt pakume:

- huvitavat tööd ja põnevat töökeskkonda;

- paindlikkust töö planeerimisel;

- erialaseid täiendkoolitusi;

- toetavat meeskonda;

- avatust uutele ideedele.

Töökoormus: 0,5

Töösuhte kestus: tähtajaline

Tööle asumine: niipea kui võimalik

Kandideerimiseks saata CV ja motivatsioonikiri Rõuge Noorsootöö Keskuse juhataja e-posti aadressile noorsootoojuhataja@rauge.ee hiljemalt 25.01.2019.
Lisainfo: tel 5340 3309 või e-posti teel noorsootoojuhataja@rauge.ee.