Valla kodulehel on nüüd kõigil võimalus oma üritusi kalendrisse lisada

Et ükski meie vallas toimuv üritus ei jääks tähelepanuta, on mõistlik need ühte kalendrisse koondada. Selleks on loodud valla kodulehe ürituste kalender, mida saavad täita ID-kaardi juurdepääsuga valla töötajad.

Kuid meie vallas on väga palju külasid, ühendusi, sõpruskondi ja kogukondi, kes ka pidevalt toimetavad ja üritusi korraldavad ning tahaks oma tegemistest ühises kalendris teada anda.

Lõime ürituste sisestamiseks täidetava vormi aadressile toimub.rauge.ee, mille juurde viib valla kodulehe avalehe paremas veerus nupp Lisa oma üritus valla kultuurikalendrisse. Nii saavad oma infot kalendrisse saata ka kõik need, kellel kodulehe muutmisele ligipääsu pole.

Ootame sellesse vormi kõiki vallas toimuvaid AVALIKKE üritusi ja tegutsemisi, mille vastu vallarahval ja meie külalistel huvi võiks olla. Infot saavad lisada kõik külad, kogukonnad ja muud seltskonnad, kes midagi korraldavad – pole oluline, kas selleks on loodud ametlik ühendus või mitte.

Vormi kaudu sisestatud üritused vaadatakse üle ühe tööpäeva jooksul ning kantakse valla ürituste kalendrisse aadressil https://rouge.kovtp.ee/sundmuste-kalender. Jätame endale siiski õiguse üritused kriitilise pilguga läbi vaadata ning neid vajadusel redigeerida, filtreerida või lisainfot küsida.

Rohkem infot ürituste vormi kohta aadressil kommunikatsioon@rauge.ee. 

NB! Rõuge vallas avalikku üritust korraldades tuleb juhinduda Rõuge vallavolikogu 19.06.2018 istungil vastu võetud määrusest  „Avaliku ürituse korraldamise ja pidamise nõuded".