NÄDALAINFO 24.09-30.09.2018

RÕUGE VALD

NÄDALAINFO 24.09.‒30.09.2018

Esmaspäev, 24. september

Kell 18 vallavolikogu külaelukomisjoni koosolek Haanja rahvamajas, lisainfo.

Kell 19 Rõuge spordihoones Bodyart treening, sobib kõigil, lisainfo telefonil 5557 8422 (Terje).

Kolmapäev, 26. september

Kell 18‒19 Rõuge spordihoones jõusaalitreening juhendajaga.

Kell 18 Rõuge kooli lastevanemate üldkoosolek aulas.

Kell 19 vabastava tantsu tund Haanja rahvamajas, oodatud nii naised kui ka mehed, lisainfo.

Kolmapäevast kuni 3. oktoobrini on Mõniste jäätmepunkti juures elektroonikajäätmete konteiner.

Neljapäev, 27. september

Kell 9–11.30 Rõuge vallavalitsuse istung (vallavalitsuse liikmed, vallasekretär).

Kell 11 lasteteatri Trumm etendus „Imeline puhkus" Varstu kultuurikeskuses, lisainfo.

Kell 19 Suure Munamäe IV trepijooks, lisainfo.

Lõpeb kandideerimisavalduste vastuvõtt Rõuge vallavalitsuse ehitusspetsialisti ja lastekaitsespetsialisti ametikohale.

Reede, 28. september

Kell 15 vallavolikogu keskkonnakomisjoni koosolek Rõuge vallamajas, lisainfo.

Kell 19 Suure Muna käsitöökinos film „Viimane vürst" (Eesti, 2018), lisainfo.

Lõpeb kandideerimisavalduste vastuvõtt Rõuge valla Mõniste ja Varstu piirkonna tugiisiku ametikohale, lisainfo.

Laupäev, 29. september

Kell 11 jalgrattamatk Mehkamaal, algus Mõniste talurahvamuuseumi parklas, lisainfo.

Kell 13 Eesti meistrivõistlused veoautokrossis Matsi krossirajal, lisainfo.

Kell 19 Suure Muna käsitöökinos film „Vello Salo. Igapäevaelu müstika" (Eesti, 2018), lisainfo.

Pühapäev, 30. september

Kell 15 Suure Muna käsitöökinos film „Viimane vürst" (Eesti, 2018), lisainfo.

Kiriku teated:

Neljapäeval, 27. septembril kell 18.30 vestlusõhtu Rõuge kiriku kogudusemajas.

Laupäeval, 29. septembril kell 12 Mõniste-Ritsiku kirikus Eesti uusmärtrite mälestusteenistus ning hingepalve Theodor ja Anna Petai mälestuskivi juures.

Pühapäeval, 30. septembril kell 11 armulauaga jumalateenistus Rõuge Maarja kirikus ning kell 13 jumalateenistus Misso kirikus.

Noortevolikogu:

kuni 30. septembrini saab esitada kandideerimisavaldusi Rõuge noortevolikokku, lisainfo.

Valla tunnuslause:

kuni 30. septembrini saab osaleda Rõuge valla tunnuslause rahvahääletusel, lisainfo.

Rõuge valla arengukava ja eelarvestrateegia:

eelnõu avalik väljapanek kestab 17. septembrist kuni 1. oktoobrini, lisainfo.

Huviharidus:

kuni 15. oktoobrini saab Rõuge vallavalitsusele esitada noorte huvihariduse toetuse taotlusi, lisainfo.