Lapsendamise, hoolduspere ja lapse eestkosjaks olemise infotund Võrus

18. juunil kell 17 toimub sotsiaalkindlustusameti, Võru linnavalitsuse ning Võru valla ühine infotund, kus jagatakse teavet asendushooldusteenuse kohta. Infotunnile on oodatud inimesed, kes on kunagi mõelnud lapsendamise, hoolduspereks olemise või lapse eestkostjaks olemise peale. Ühtlasi on oodatud kõik praegused eestkoste-, hooldus- ja lapsendajapered, kellele jagatakse teavet tasuta teenuste kohta. Infotunnist võivad osa võtta kõik huvilised, ka muudest Võrumaa piirkondades.

Infopäev toimub Võru linnavalitsuse saalis aadressil Tartu tn 25, IV korrus. Küsimuste korral võtta ühendust asendushoolduse tugiteenuste koordinaatori Ave Alliksaar-Tammega:  ave.alliksaar-tamm@sotsiaalkindlustusamet.ee, tel 5393 7684/742 0036.