Väimela ujula on kuni 7. märtsini suletud

Edastame Väimela tervisekeskuse teate:

Vastavalt Vabariigi valitsuse korraldusele on Väimela Tervisekeskuse ujula ja saunad (ka rahvasaun) on avalikuks kasutamiseks suletud alates 22. veebruarist kuni 7. märtsini (k.a).

Samal ajavahemikul ei ole sportimisel lubatud rühmaviisiline tegevus, treenida võib ette broneerimisel individuaalselt.

Sporditreeningutel osalevatel õpilastel ja täiskasvanutel pöörduda täpsema info saamiseks oma (ujumis)treeneri poole.

Alates 1. oktoobrist saavad Rõuge valla täiskasvanud taas tasuta ujuda

Täiskasvanuks olemine toob endaga kaasa nii vabadust kui rõõmu, samas ka hulganisti katsumusi. Vastutus tööl ja kodus, pidev kiirustamine, pühendumine teistele ja iseenda sootuks unarusse jätmine tekitavad stressi ja rahulolematust. Selle all kannatavad nii keha kui vaim.

Rõuge vald aitab meie täiskasvanud vallakodanike tervise edendamisele kaasa, pakkudes võimalusi erinevateks liikumisharrastusteks. Üks selliseid pakkumisi on juba aastaid olnud tasuta ujumine Väimelas.

Neljapäeval, 1. oktoobril 2020 alustas Rõuge valla täiskasvanute ujumisprojekt. Rõuge vald koostöös Samson-Himmelstjerna sihtasutusega on selleks broneerinud Väimela ujula kõik neli ujumisrada, tasuta ujuda saab neljapäeviti kell 19.45–20.30. Ujumine on Rõuge valla elanike jaoks tasuta.

Oodatud on kõik Rõuge valla sissekirjutusega täiskasvanud, kes soovivad pakkuda kvaliteetaega iseendale, treenida keha ja lõõgastada vaimu. Ujumine ei nõua kõrget sportlikku suutlikkust ega koorma keha. 

Endiste Rõuge mõisnike järeltulijate poolt loodud Samson-Himmelstjerna fondi toetusel jätkab tegevust ka Rõuge piirkonna ujumisbuss, mis viib huvilised ujuma ja toob nad pärast koju tagasi. 

Neljapäevase ujumisbussi esimene peatus oleks nõudepeatus Viitinas kell 18.40. Buss sõidab Viitinasse ainult siis, kui ujujad teavitavad oma huvist bussijuhti hiljemalt kell 17.30 (bussijuht Tõnise telefoninumber on 506 3341). 

Buss väljub Rõugest Eesti Ema parklast kell 18.50, võtab rahva peale Sännast kell 19.00 ja Nursist kell 19.05. 

Edasi-tagasi bussisõit maksab inimese kohta 1 euro ja see palutakse tasuda bussijuhile täpses sularahas.