Mõniste piirkonna MTÜd

 

MTÜ Mõniste Maanaiste Selts

Registrikood: 80093197

Esindaja: Maimu Pennula, telefon 789 1208

 

MTÜ Motoklubi Wildhogs MC

Registrikood: 80165710

Esindaja: Ülo Roop, telefon 5622 8982, e-post wildhogsmc@live.com

 

MTÜ Ääremaa Noored

Registrikood: 80229805

Esindaja: Merike Ruven, telefon 5199 0508. e-post merike.ruven@mail.ee

 

MTÜ Vastse-Roosa Külaselts

Registrikood: 80301572

Esindaja: Helen Puusalu, telefon 53410470, e-post vastseroosakylaselts@gmail.com

 

Alaveski loomapark MTÜ

Registrikood: 80253198

Esindaja: Rein Kõiv, telefon 504 6926, e-post alaveski@hot.ee

 

MTÜ Eesti Maakoolide Ühendus

Registrikood: 80369475

Esindaja: Maarika Niidumaa, telefon 521 5143, e-post maarikaniidumaa@kuutsi.edu.ee

 

MTÜ Mehkamaa Kultuuriselts

Registrikood: 80423401

Esindaja: Marilin Kiisk, e-post marilinkiisk@gmail.com

 

MTÜ KT Sporting

Registrikood: 80288825

Esindaja: Kaupo Kindsigo, e-post kaupokindsigo@gmail.com

 

MTÜ Labritsa

Registrikood: 80286453

Esindaja: Rein Kala, telefon 7890 600, e-post kalarein@hot.ee

 

MTÜ Mõniste Jahiselts

Registrikood: 80379545

Esindaja: Tauno Tamm, e-post tauno@mehka.ee

 

MTÜ 4x4 Tripp

Registrikood: 80548516

Esindaja: Tarvi Kendaru, e-post tarvi.kendaru@gmail.com

 

MTÜ Filmi Vargamäe

Registrikood: 80553641

Esindaja: Mart Erik, telefon 501 7886, e-post marterik@neti.ee

 

MTÜ ELPHAL

Registrikood: 80129713

Esindaja: Lea Mändmets; telefon 508 1963

 

MTÜ K.M.Motosport

Registrikood 80358193

Esindaja: Mart Henning; telefon 5036926; alaveski@hot.ee

Uuendatud 11.09.2018