Eterniidi kogumine Rõuge vallas 2022. aastal

Sel aastal ei toimu Rõuge vallas eterniidi kogumise ringe, selle asemel võetakse eterniiti vastu jäätmejaamas ja jäätmekogumispunktides.

Rõuge jäätmejaamas saab eterniiti pidevalt ära anda, vastu võetakse kuni 400 kg elaniku kohta aastas.

Rõuge jäätmejaama lahtiolekuajad:

Esmaspäeval kell 9.00–18.30

Kolmapäeval kell 9.00–16.30

Laupäeval kell 9.00–16.00

Jäätmejaama operaatori telefoninumber on 5437 0075.

Elektroonikajäätmete kogumine 2022. aastal

Sellel aastal on erinevate probleemtoodete suurtes kogustes kogumine meie vallas korraldatud erinevates jäätmejaamades ja neid võetakse vastu tasuta.

Esimene probleemtoodete kogumine toimub 3.–8. mail Mõniste jäätmejaamas, vastu võetakse ELEKTROONIKAT

Kui soovite tuua ära oma elektroonikat, siis võtke ühendust Mõniste piirkonna haldusspetsialisti Martin Hütsiga (+372 529 5247), et leppida kokku selleks sobiv aeg. Igas piirkonnas on haldusspetsialistidel probleemtoodete vastu võtmiseks kindlad ajad, palume neist aegadest kinni pidada ja nendega arvestada.

Tooteid võetakse vastu ainult Rõuge valla elanikelt – võtke kaasa isikut tõendav dokument!

Elektroonika hulka kuuluvad näiteks telerid, raadiod, antennid, pliidid, külmikud, kohvimasinad, mikrolaineahjud, pesumasinad, boilerid, blenderid, mikserid, föönid, sirgendajad, pardlid, videomakid, DVD-mängijad, mp3-mängijad, arvutid, sülearvutid, kuvarid, klaviatuurid, printerid, akude laadijad, elektrilised tööriistad, lambid, tolmuimejad, õmblusmasinad, triikrauad, mobiiltelefonid, elektrilised ja patareidega mänguasjad jms.

Tee kodus suurpuhastus ja too oma vana elektroonika jäätmejaama!