Tasuta koolitus puhastusteenindajatele

Võrumaa Kutsehariduskeskus pakub tasuta õpet PUHASTUSTEENINDAJATELE, tase 4 töötavatele inimestele ühel päeval nädalas koos kutseeksami sooritamisega.

Õpe algab sügisel (oktoobris või novembris) ja lõpeb 2021. aastal kutsetunnistuse omandamisega. Õppeaeg on üks aasta.

Koolis saadud praktilisi ja teoreetilisi oskusi saab puhastusteenindaja kasutada igapäevatöös ja töökohal toimubki praktika.

Küsige julgesti lisa ja kui teil on tuttavaid puhastusteenindajaid, paku neile võimalust tulla kooli end täiendama.

Kui teie töötaja soovib koolitusel osaleda, võtku ühendust telefonil 5667 0850 või kirjutagu e- posti aadressile merle.vilson@vkhk.ee ning täpsustame koolitusvajaduse.

Kui koolitussoov olemas, saab saata dokumendid.

Koolitusel osalemiseks tuleb esitada (hiljemalt 1. septembriks) avaldus, tunnistuse koopia (haridustase pole määrav), 3x4 cm pilt ja tööandja kinnituskiri. Blanketid on lisatud artiklile.

E- kiri aadressile: merle.vilson@vkhk.ee

Postiaadress: Võrumaa Kutsehariduskeskus, Väimela, 65566, Võru vald, Võrumaa

Kohale tulles vajalik eelnevalt leppida aeg kohtumiseks telefoni või e- posti teel.

KÜSI JULGELT LISAINFOT!

Merle Vilson