« Tagasi

Kutse: vihtlemise koolitus Rõuge rahvamajas

Kutse kõigile saunaperedele, kel on plaanis oma saun oktoobrikuus SANNA! 2023 sündmuse raames külalistele avada: anname teada, et aeg on kirja panna end 12. aprill kell 14.00-18.00 Rõuge rahvamajas toimuvale vihtlemise koolitusele. 

Koolitusel jagavad oma kogemusi ja õpetavad Eda Veeroja (Mooska talu perenaine) ja Audra Staskeviciene Leedust (Thunder Sauna Kool). Töötoas kõneldava tõlgime vajadusel meie emakeelde.

Koolituse teine osa on praktiline kahel käel vihtlemine, selleks palume igal osalejal võtta kaasa:

  • joogamatt või vaip, vana voodilina
  • kaks saunavihta ja prügikott
  • kirjutusvahendid
  • joogipudel ja vesi
  • selga pane mugavad dressid.

Osalemiseks pane end kirja hiljemalt 09. aprill SIIN. Kui huvilisi on rohkem kui ruum mahutab, siis eelistame oma saunu oktoobris 2023 avavaid osalejaid.

20.–22. oktoobril 2023 toimub Rõuge vallas SANNA! nädalavahetus täis rõõmsaid kohtumisi saunalaval, erinevaid saunakogemusi ja saunaga seotud teadmiste avardumist. Ikka jälle toimib avatud saunade nädalavahetus SANNA! sarnaselt kodukohvikute, avatud talude ja muude taoliste sündmustega: osalemine on vabatahtlik ning saunade pered kujundavad saunaskäigu vastavalt oma pere tavale. Rohkem infot leiad https://rouge.kovtp.ee/sanna2023.

SANNA! 20.–22. oktoober 2023 on osaliselt rahastatud Tartu 2024 Lõuna-Eesti Kogukonnaprogrammist.