Rõuge vald toetab koolilaste suusapäevi Kütiorus

Kütioru puhkekeskus pakub kooligruppidele võimalust teha mäesuusatamisega tutvust soodustingimustel (26 € tavalise 52 € asemel), Rõuge vallavalitsus kompenseerib soodushinnast veel poole ja sedasi jääb õpilasel endal tasuda 13 eurot. Suusapäeva programm ja sooduspakkumine on mõeldud koolilastele alates 4. klassist, grupi soovitatav suurus on 12−36 õpilast.

Suusapäev Kütiorus annab meie lastele hea võimaluse piirangute ajal vahva talispordialaga tutvumiseks ning lõbusaks ajaveetmiseks oma klassi- või koolikaaslastega.

Rõuge vald toetab Rõuge valla koolide õpilaste, Sänna Leiutajate Külakoolis ja Võru Gümnaasiumis õppivate Rõuge valla sissekirjutusega õpilaste Kütioru suusakeskuse külastust 50% ehk 13 euroga lapse ühe külastuse kohta sellel talvel.

Rohkem infot programmi ja pakkumise kohta: https://www.xn--ktiorg-3ya.ee/kooligrupid.

Kool korraldab õpilaste omaosaluse tasumise 50% osas, teise poole kohta esitab Kütioru puhkekeskus arve otse vallale. Transport jääb iga kooli enda korraldada ja tasuda, vald täiendavalt transporti ei toeta.