Rõuge Vallavalitsus kuulutab välja konkursi Varstu kultuurikeskuse juhataja ametikohale.

Juhataja töö eesmärgiks on kultuuritraditsioonide järjepidevuse tagamine, rahvakultuuri säilitamine ja arendamine; kohaliku kultuurielu edendamine; kohalikele elanikele õppe- ja enesetäiendamise võimaluste pakkumine ja vabaharidusliku koolituse korraldamine; kohaliku seltsielu edendamine; professionaalse kunsti vahendamine; koostöö piirkonna teiste kultuuri- ja haridusasutuste ning muude asutuste ja organisatsioonidega paikkonna kultuuri- ja hariduselu korraldamisel.

Sobival kandidaadil on:

• kõrgharidus (võib olla omandamisel);
  • vähemalt 2-aastane töökogemus kultuuritöö valdkonnas;
  • head teadmised kultuuritööst;
  • iseseisev mõtlemine, otsustus- ja vastutusvõime, oskus efektiivselt planeerida tööaega ja -protsessi;
  • suutlikkus algatada uusi ideid ja neid ellu viia;
  • loomingulisus, aktiivsus, paindlikkus, positiivne ellusuhtumine;
  • eesti keele valdamine vähemalt C1-tasemel;
  • B-kategooria juhiluba.

Kasuks tuleb:

• projektijuhtimise kogemus;
  • Varstu piirkonna ajaloo ja kultuuritraditsioonide tundmine.

Pakume:

• vaheldusrikast ja põnevat tööd;
  • võimalusi oma ideid ellu viia;
  • toetavat meeskonda.

Kandideerimiseks esitada sooviavaldus, CV, motivatsioonikiri ning haridust tõendavate dokumentide koopiad hiljemalt 04.10.2020 Rõuge Vallavalitsusele aadressil vald@rauge.ee.

Tööle asumise aeg: kokkuleppeliselt.

Kontaktisik: haridus- ja kultuuriosakonna juhataja Marju Kõva (tel 514 8615).