Nädal Rõuge vallas: 18.–24. november 2019

Esmaspäev, 18. november

Kell 14.30     Fotograafiaring Haanja noortekeskuses

Kell 16.00     Rõuge noortekeskus kutsub: kõnnime ja kogume mõtteid, pärast joome teed ja ajame juttu, lisainfo.

Kell 17.00     Hääleteraapia täiskasvanutele Sänna Kultuurimõisas, lisainfo.

Kell 18.00     Noorte näitering Ruusmäe rahvamajas, lisainfo.

Kell 19.00     Lihastreening Rõuge spordihoones. Treener Sandra Mustmaa, lisainfo.

Teisipäev, 19. november

Kell 14.00     Rõuge vallavolikogu istung Haanja rahvamajas, lisainfo.

Kell 15.30     Lihastreening Rõuge spordihoones. Treener Terje Raju, lisainfo.

Kell 16.30     Varstu noortekeskus lasketiirus Antslas.

Kell 17.00     Inspiratsioonikoolitus Mõniste rahvamajas, lisainfo.

Kell 17.00     „Targalt internetis" Rõuge noortekeskuses – õpime ja mängime põnevaid mänge, lisainfo.

Kell 18.00     Jooga naistele Varstu kultuurikeskuses, lisainfo.

Kell 18.30     Mälumänguturniir Haanja rahvamajas, lisainfo.

Kell 19.00     Korvpalli mängimine Misso rahvamajas, lisainfo.

Kell 19.00     Crossfit treening Rõuge spordihoones. Treener Karl Kirch, lisainfo.

Kolmapäev, 20. november

20.–24. novembrini kogutakse Kunstikuuris käsitööesemeid selleaastaseks riigikogu näitus-müügiks, lisainfo.

Kell 11.00     Viisakoordinaatori vastuvõtt Misso teenuskeskuses, lisainfo.

Kell 11.00     Rõuge piirkonna eakate kokkusaamine. Lisainfo telefonil 5330 0153 (Maire Grosmann).

Kell 15.00     Kokandusring Ruusmäe noortekojas, lisainfo.

Kell 15.00     Orienteerumine Haanja noortekeskuses.

Kell 16.00     Helen Laidma räägib Rõuge noortekeskuses koolirõõmu teemal, lisainfo.

Kell 17.30     Keraamikakursus täiskasvanutele kunstikuuris. Juhendab Aivar Rumvolt, tasu 10 eurot.

Kell 17.30     Kokandusring Rõuge noortekeskuses, lisainfo.

Kell 18.30     Joogatund Misso rahvamajas, lisainfo.

Kell 19.00     Bodyart treening Rõuge spordihoones. Treener Terje Raju, lisainfo.

Neljapäev, 21. november

Kell 12.30     Kohtumine Ilmar Vananurmega Ruusmäe raamatukogus, lisainfo.

Kell 14.00     Varstu noortekeskuse koogimeistrid koolimajas.

Kell 15.00     Käsitöötund lastele Misso raamatukogus, lisainfo.

Kell 17.00     Säästva kalanduse info- ja ohutuspäev Mõniste rahvamajas, lisainfo.

Kell 17.00     Filmiõhtu väärkohtlemise teemal Rõuge noortekeskuses, lisainfo.

Kell 17.30     Tervisevõimlemine neile, kes pole ammu trenni teinud, Rõuge spordihoones. Treener Terje Raju, lisainfo.

Kell 18.00     Saksa keele ring Rõuges, lisainfo.

Kell 19.00     Film „Pääsuke Manou" Varstu Kultuurikeskuses, lisainfo.

Kell 20.00     Väimela ujulas on Rõuge valla elanikele tasuta ujumiseks broneeritud neli rada, lisainfo.

Reede, 22. november

Kell 15.00     Turutund Ala-Rõuge parklas

Kell 16.30     Meediaring Rõuge noortekeskuses, lisainfo.

Kell 18.00     Maailmaharidusring Mariliis Fomotškiniga Ruusmäe noortekojas, lisainfo.

Kell 19.00     PÖFF soovitab! Film „Surematu" (Eesti 2019) Suure Muna kohvikus, lisainfo.

Kell 20.30     Eesti saalijalgpalli 1/8 karikafinaal Rõuge kooli spordihoones, mängivad Rõuge Saunamaa ja Tallinna FC Cosmos, lisainfo.

Laupäev, 23. november

Kell 17.00     PuhkeMus novembri õhtus Sänna Kultuurimõisas, lisainfo.

Pühapäev, 24. november

Kell 11.00     Keraamika õpituba Misso rahvamajas, lisainfo.

Kell 14.00     Väetantsud – tantsin kogu hingest Sänna Kultuurimõisas, lisainfo.

Kell 15.00     Gurmeeõhtu toidu ja muusikaga Mõniste rahvamajas, lisainfo.

Kell 19.00     Eesti saalijalgpalli II liiga kohtumine Rõuge Saunamaa – Rummu Dünamo Rõuge kooli spordihoones, lisainfo.

Tööpakkumised:

• Varstu kool võtab tööle matemaatikaõpetaja. Kandideerimise tähtaeg 24. november, lisainfo.
  • Rõuge lasteaed pakub peagi avatavas Nursi rühmas tööd õpetajale, õpetaja abile ja abitöölisele. Kandideerimise tähtaeg on 19. november, lisainfo.
  • Rõuge Noorsootöö Keskus otsib noorsootöötajat Mõniste noortekeskusesse. Kandideerimise tähtaeg 25. november, lisainfo.

Muu:

• Kuni 1. detsembrini saab vallalt taotleda mittetulundusliku tegevuse toetust, lisainfo.
  • Novembrikuu jooksul saab piirkondade sotsiaaltöötajatelt kätte Euroopa Liidu toiduabi, lisainfo.
  • Vallavalitsus palub kohalikel ettevõtjatel ja käsitöölistel esitada oma ideid ja ettepanekuid Rõuge valla meeneteks, lisainfo.
  • Rõuge vallavalitsus ootab ettepanekuid 2019. aasta Rõuge valla tunnustuste andmiseks: elutööpreemia, aukodanik ja aunimetus „Rõuge valla täht" erinevates kategooriates, lisainfo.
  • Rõuge valla avalikult kasutatavatel teedel kehtib alates 1. novembrist liikluspiirang enam kui 8-tonnise registrimassiga sõidukitele, lisainfo.

Näitused, muuseumid

• Mõniste talurahvamuuseumis toimuvad erinevad teemapäevad ja -nädalad, lisainfo.

Kirikute teated:

Pühapäeval, 24. novembril kell 11.00

• armulauaga jumalateenistus Rõuge Maarja kirikus.
  • jumalik liturgia Mõniste-Ritsiku (Varstu) õigeusu kirikus.

Kui lisainfo lingid ei avane, saab infokirja lugeda kodulehel www.rauge.ee ‒> Uudised ja teated.

Kõiki Rõuge vallas toimuvaid üritusi saab jooksvalt jälgida valla kodulehe ürituste kalendris aadressil https://rouge.kovtp.ee/sundmuste-kalender. Oma üritusi saab lisada selleks loodud vormi kaudu aadressil https://toimub.rauge.ee/.