OÜ Rõuge Kommunaalteenus võtab tööle majandustöötaja

Rõuge vallale kuuluv OÜ Rõuge Kommunaalteenus pakub tööd

MAJANDUSTÖÖTAJALE (Misso piirkond)

OÜ Rõuge Kommunaalteenus peamiseks tegevuseks on soojusenergia tootmine ja müük, veevarustuse- ja kanalisatsiooniteenuse osutamine, Rõuge vallale kuuluva vara haldamine ja haldusteenuse osutamine, jäätmemajanduse korraldamine, elektritööd, heakorratööd ja muude hooldusteenuste osutamine osanikule.

Majandustöötaja peamiseks ülesandeks on Misso piirkonnas vallale kuuluvate hoonete, rajatiste ja tehnika korrashoid ning tõrgeteta töötamise tagamine, avalikus ruumis (sh kalmistutel) heakorratööde tagamisel kaasabi osutamine.

Ootame kandidaadilt:

• kesk(eri)haridust, soovitatavalt tehniline;
  • head suhtlemisoskust, otsustusvõimet, kohuse- ja vastutustunnet, sealhulgas suutlikkust võtta iseseisvalt vastu otsuseid töökoha pädevuse piires;
  • head ajaplaneerimise oskust;
  • B-kategooria juhiluba.

Kasuks tuleb varasem sanitaartehniliste ning remonttööde teostamise kogemus.

Pakume:

• vaheldusrikast ja huvitavat tööd;
  • töökat ja toetavat meeskonda;
  • stabiilset töötasu.

Tööle asumise aeg: kokkuleppel

Töökoormus: 1,0

Kandideerimiseks palume esitada CV ja haridust tõendavate dokumentide koopiad hiljemalt 11. veebruariks 2019 aadressil missohaldus@rauge.ee.

Lisainfo: Indrek Ülper Tel 514 5313