Hanketeated: kütteõli ja küttegraanulitega varustamine

HANKETEADE 19/2018

Rõuge Vallavalitsus kutsub osalema 2018/2019 aasta Ruusmäe Mäe tee 2 hoone küttegraanuliga varustamise hankel.

Ettevõtja peab olema kantud äriregistrisse.

Küttegraanuli vajadus on 28 tonni kütteperioodi jooksul, tellija jätab endale õiguse küttegraanuli kogust suurendada või vähendada kuni neli tonni.

Küttegraanul tarnitakse puistena 7–8 tonni korraga.

Küttegraanul 6–8 mm peab vastama järgmistele nõuetele:

1. kütteväärtus minimaalselt 5,0 kWh/kg;

2. niiskus: max 8%, tuhasus: max. 0,5%;

3. väävel: max 0,05%, kloriid: max 0,03%.

Tarneaeg lepitakse kokku Rõuge Vallavalitsuse Haanja piirkonna haldusspetsialisti Jüri Kukega, tel 5301 7901.

Küttegraanuli pakkumise hind koos kohale toomisega esitada digitaalselt allkirjastatult hiljemalt 20.11.2018 aadressile vald@rauge.ee Hind peab sisaldama kõiki makse.

Eduka pakkuja valiku aluseks on madalaim hind. Kui esitatakse mitu võrdset pakkumust, peetakse eduka pakkuja valimiseks läbirääkimisi.

Ostja jätab endale õiguse pakkumises esitatud mahtu korrigeerida tulenevalt esitatud pakkumuste hinnast.

Info telefonil 5301 7901 või haanjahaldus@rauge.ee (Jüri Kukk).

HANKETEADE 20/2018

Rõuge Vallavalitsus kutsub osalema Ruusmäe sotsiaalmaja ja Haanja spordi- ja puhkekeskuse 2018/2019 aasta kütteõliga varustamise hankel.

Ettevõtja peab olema kantud äriregistrisse.

Kütteõli hooaja kogus objektide lõikes on järgmine:

1. Haanja spordi- ja puhkekeskus 7 000 liitrit;

2. Rogosi mõis 5 000 liitrit.

Kütteõli tarne on vajalik mitmes osas, tarne ajad ja kogused lepitakse eelnevalt kokku. Pakkuja peab tarne teostama teavitamisest alates viie päeva jooksul.

Kütteõli pakkumise hind koos transpordiga esitada digitaalselt allkirjastatult hiljemalt 20.11.2018 aadressile vald@rauge.ee Hind peab sisaldama kõiki makse.

Ostja jätab endale õiguse pakkumises esitatud mahu korrigeerimiseks tulenevalt esitatud pakkumiste hinnast.

Tarneaeg ja kogused lepitakse kokku Rõuge Vallavalitsuse Haanja haldusspetsialistiga.

Info: tel 53017901 või haanjahaldus@rauge.ee (Jüri Kukk).