Alates 1. juulist on sõit avalikel liinidel tasuta: oluline teave reisijatele

Alates 1. juulist 2018 on Kagu ühistranspordikeskuse korraldatavad avalikud liinid reisijate jaoks tasuta. Kagu ühistranspordikeskus korraldab Põlva- ja Võrumaa maakonnaliine, mille sõiduplaanid on leitavad portaalis www.peatus.ee/#region, valides kas Põlvamaa või Võrumaa alajaotuse.

Kõik bussid, millel saab sõita tasuta, on alates 1.07.2018 märgistatud tahvliga TASUTA.

- Sõiduõiguse annab sõidukaardi omamine, millega toimub sõidu KOHUSTUSLIK valideerimine.

- Sõidu valideerimata jätmine võrdub piletita sõiduga, mis on karistatav kuni 40 euro suuruse trahviga.

- Sõidukaardi saab soetada bussist ning see maksab 2 eurot.

- Sõidukaardi soetamine on ühekordne väljaminek.

- Isik, kellel on hetkel olemas sõidukaart ei pea uut kaarti soetama.

- Kuni piletimüügi süsteemide ühtlustumiseni väljastatakse Võrumaa avalikel liinidel reisijatele 0-pileteid ning sõidukaardi soetamine ei ole seni vajalik.

Kui Teil on sõidukaardil raha, on see mõistlik enne 01.07.2018 ära kasutada. Kui Te seda ei tee, on seal peal olevaid vahendeid võimalik edaspidi kasutada näiteks Tallinnas või Tartus.
Täpsema info ühiskaardil oleva raha ristkasutatavuse kohta leiate aadressilt www.pilet.ee
Juhul kui Teil jääb kaardile vahendeid ka pärast 01.07.2018 ning Te soovite selle tagastamist, saate isikustatud kaardi omades esitada digitaalselt allkirjastatud avalduse e-postile: info@pilet.ee
Juhul kui Teil on vahendeid isikustamata kaardil, kuid soovite nende tagastamist, siis peate kaardi esmalt isikustama, mida saab taas teha aadressil www.pilet.ee.